Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Motorola Edge 70 Pro
Motorola Edge 70 Pro ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Víz állóság
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nincs Infravörös
Motorola Edge 70 Pro Vélemények
Youtube vélemények
Motorola Edge 70 Pro
×Motorola Edge 70 Pro Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | MotorolaA Motorola okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2026, Április 22 |
| Kiadás dátuma | Exp. release 2026, Április 29 |
| Ára | Körülbelül 350 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | Extreme AMOLED |
| Képarány és PPI | 19.5:9 arány - 449 ppi sűrűség |
| Méret | 6.8 hüvelyk, 113.1 cm2 (~91.9% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1272 x 2772 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 5200 nits local peak brightness |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 7i |
| Tulajdonságok | Corning Gorilla Glass 7i, 144 Hz refresh rate, 5200 nits local peak brightness, DC dimming, 100% DCI-P3, HDR10+, SGS Low Blue Light, SGS Low Motion Blur, Pantone Validated Colors, Pantone SkinTone Validated |
Test
| Színek |
Pantone Titan Pantone Lily White Pantone Tea |
| Méretek | 162.7 • 75.6 • 7.0 mm or 7.3 mm |
| Súly | 183 g or 190 g (6.46 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 7i), Műanyag Keret, silicone polymer (eco Bőr) back |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Magnetometer, Fingerprint, In-display fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 34, 38, 40, 41, 42, 48, 66 |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 8, 12, 20, 25, 26, 28, 38, 40, 41, 66, 48, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, LTEPP, SUPL |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 8500 Extreme (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.4 GHz Cortex-A725 & 3x3.2 GHz Cortex-A725 & 4x2.2 GHz Cortex-A725) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G720 MC8 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | Android 16 |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB, 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
2.285.536
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 6500 mAh mAh |
| Típus | Si-Carbon Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Sony LYT-710 |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 24mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
Második Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.76" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 12mm, 122° (ultrawide) |
| Extra | Autofocus, Macro mode, Phase detection autofocus (PDAF) |
| Kép Felbontás | 50 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, HDR10+ |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 120 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 32.33 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.9 |
| Pixel Méret | 0.64 µm |
| Szenzor Méret | 1/2.76" |
| Lencse | |
| Extra | HDR |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Tulajdonság | Face unlock, HDR, Autofocus, Digital image stabilization, Face detection |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni