Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus 13s
OnePlus 13s ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Magas megapixel kamera
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nem vízálló
OnePlus 13s Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus 13s
×OnePlus 13s Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Június 05 |
| Kiadás dátuma | 2025, Június 12 |
| Ára | INR51,999 |
KIJELZŐ
| Típus | LTPO AMOLED |
| Képarány és PPI | 19.5:9 arány - 460 ppi sűrűség |
| Méret | 6.32 hüvelyk, 97.9 cm2 (~90.6% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1216 x 2640 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 800 nits maximum brightness, 1600 nits global peak brightness |
| Védelem | Crystal Shield üveg |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, 1-120 Hz refresh rate, 3840 Hz PWM, Refresh rate 120 Hz, Variable refresh rate VRR, Always-On Display, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, DC dimming, 10 Bits panel, DisplayMate A+, Dolby Vision, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 7i, Capacitive, Multi-touch, Frameless, LTPO (Low Temperature PolySilicon oxide) |
Test
| Színek |
Green Silk Black Velvet Pink Satin |
| Méretek | 150.8 • 71.7 • 8.2 mm (5.94 • 2.82 • 0.32 in) |
| Súly | 185 g (6.53 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső, Alumínium keret |
| Tanúsítvány | IP65 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Fingerprint, In-display ultrasonic fingerprint sensor, X-axis linear motor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 8, 26, 28, 38, 40, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1C+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5), GLONASS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 1100 MHz |
| Operációs Rendszer | OxygenOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
3.035.105
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5850 mAh mAh |
| Típus | Si-Carbon Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Sony LYT-700C |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 24mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
Második Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJN5 |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.75" |
| Optikai Zoom | 2x optical zoom |
| Lencse | (telephoto) |
| Extra | (telephoto), PDAF |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, gyro-EIS, OIS, Dolby Vision HDR |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 960 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 32.33 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 0.7µm |
| Szenzor Méret | 1/3.1" |
| Lencse | 21mm (wide) |
| Extra | HDR, panorama |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection, Autofocus |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni