Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Nord 6
OnePlus Nord 6 ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Víz állóság
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio
OnePlus Nord 6 Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus Nord 6
×OnePlus Nord 6 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2026, Április 07 |
| Kiadás dátuma | 2026, Április 07 |
| Ára | €429.00 / £399.00 |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 19.5:9 arány - 450 ppi sűrűség |
| Méret | 6.78 hüvelyk, 112.4 cm2 (~89.3% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1272 x 2772 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 800 nits typical brightness, 1800 nits global peak brightness |
| Védelem | OnePlus Crystal Guard |
| Tulajdonságok | 2.5D curved glass screen, Crystal Shield Glass, 165 Hz refresh rate, 3200 Hz instantaneous touch sampling rate, 800 nits typical brightness, 1800 nits global peak brightness, 100% DCI-P3, 10-bit color bit depth, 3840 Hz PWM dimming, DC dimming, ZReal, HDR Vivid, ProXDR |
Test
| Színek |
Fresh Mint Pitch Black Quick Silver |
| Méretek | 162.5 • 77.5 • 8.5 mm (6.40 • 3.05 • 0.33 in) |
| Súly | 210 g (217 g - India) (7.41 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (OnePlus Crystal Guard), Műanyag Keret, Műanyag Hátlap |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Fingerprint, Color Hőmérséklet sensor, X-axis linear motor, In-display optical fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0 |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 LTE - International, 1, 3, 5, 8, 19, 28, 38, 40, 41, 42, 48 LTE - India |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 75, 77, 78 SA/NSA - International, 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41, 48, 77, 78 SA/NSA - India |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8735 Snapdragon 8s Gen 4 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.21 GHz Cortex-X4 & 3x3.0 GHz Cortex-A720 & 2x2.8 GHz Cortex-A720 & 2x2.0 GHz Cortex-A720) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 825 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | OxygenOS 16 (Android 16) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB, 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
2.301.387
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 7500 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/1.95" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 26mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 16mm, 112° (ultrawide) |
| Extra |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps (main), 1080p@30 (ultrawide), gyro-EIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 240 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 32.33 MP |
| Szenzor | Sony LYT-600 |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 0.7 µm |
| Szenzor Méret | 1/3.1" |
| Lencse | 21mm (wide) |
| Extra | Panorama |
Második Kamera
| Felbontás | |
| Szenzor | Omnivision OV08F |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps; gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni