Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo Reno13 F
Oppo Reno13 F ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség OIS támogatás Két sim támogatás Víz állóság
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio
Oppo Reno13 F Vélemények
Youtube vélemények
Oppo Reno13 F
×Oppo Reno13 F Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OppoA Oppo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Január 04 |
| Kiadás dátuma | 2025, Január 11 |
| Ára | €50.02 / £295.00 |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 395 ppi sűrűség |
| Méret | 6.67 hüvelyk, 107.4 cm2 (~88.2% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2400 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 600 nits (typ), 1200 nits (HMB), 2100 nits (peak) |
| Védelem | Asahi üveg AGC DT-Star2, Mohs level 4 |
| Tulajdonságok | 2.5D curved glass screen, Asahi Glass AGC DT-Star 2, 120 Hz refresh rate |
Test
| Színek |
Trendy Purple Luxurious Gray Green Breakthrough |
| Méretek | 162.2 • 75.1 • 7.8 mm (6.39 • 2.96 • 0.31 in) |
| Súly | 192 g (6.77 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Pedometer, Geomagnetic, Fingerprint, Súly, In-display fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - version 1, 2, 3, HSDPA 900 / 2100 - version 4 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 38, 39, 40, 41, 66 - version 1, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 38, 39, 40, 41, 66 - version 2, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 38, 39, 40, 41, 42 - version 3, 1, 3, 5, 8, 40 - version 4 |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 26, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA - version 1, 2, 1, 3, 5, 7, 8, 20, 26, 28, 40, 41, 77, 78 SA/NSA - version 3, 1, 3, 5, 8, 40 SA/NSA - version 4 |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 710 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 256 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5800 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 26mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 16mm, 112° (ultrawide) |
| Extra |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (macro) |
| Extra |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS, OIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 32.17 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/2.74" |
| Lencse | 22mm (wide) |
| Extra | Panorama |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection, HDR |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni