Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo A5 Energy
Oppo A5 Energy ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nincs Infravörös
Oppo A5 Energy Vélemények
Youtube vélemények
Oppo A5 Energy
×Oppo A5 Energy Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OppoA Oppo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Március 18 |
| Kiadás dátuma | 2025, Március 21 |
| Ára | Körülbelül 150 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 264 ppi sűrűség |
| Méret | 6.67 hüvelyk, 107.2 cm2 (~86.2% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 720 x 1604 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 850 nits typical brightness, 1000 nits global peak brightness |
| Védelem | Crystal Shield üveg |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, SGS Certified, Refresh rate 120 Hz, Touch sampling rate 240 Hz, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10, DCI-P3, Scratch resistant, 2.5D curved glass screen, Panda glass, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
Test
| Színek |
Flower Pink Mocha Brown (Mocha Chocolate) Jade Green (Moss Green) |
| Méretek | 164.8 • 75.5 • 7.9 mm (6.49 • 2.97 • 0.31 in) |
| Súly | 194 g or 196 g (6.84 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Pedometer, Geomagnetic, Magnetometer, Fingerprint, Súly, In-display fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 , CDMA 800 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Sávok | 1, 5, 8, 28, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, BLE Audio |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | MediaTek Dimensity 6300 (MT6835T) |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 6 nm |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| GPU Magok | 2 Cores |
| GPU frekvencia | 1072 MHz |
| Operációs Rendszer | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | No |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB, 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
409.464
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5800 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 27mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, Macro mode, |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30/60fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 120 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 7.99 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | 25mm (wide) |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság | Face detection, Face unlock |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni