Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Samsung Array M390
Samsung Array M390 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut Yüksek RAM kapasitesi Kulaklık girişi var
- Düşük pil kapasitesi var FM Radyosu Yok
Samsung Array M390 Fiyatları
Samsung Array M390 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Samsung Array M390
×Samsung Array M390 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | SamsungSamsung Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | |
| Çıkış Tarihi | Released 2012, Eylül |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 90 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | TFT |
| En Boy Oranı ve PPI | 4:3 oran - 167 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 2.4 inç, 17.8 cm2 (~29.5% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 240 x 320 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri |
YAPI
| Renkler |
Siyah Siyah/Gümüş |
| Boyutlar | 112 x 54 x 15 mm (4.41 x 2.13 x 0.59 in) |
| Ağırlık | 117 gr (4.13 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | |
| Sensörler | null |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | Proprietary |
| Soğutma Sistemi | |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | CDMA |
| 2G Frekansları | CDMA 800 / 1900 |
| 3G Frekansları | |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | No |
| Ağ Hızı |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Mini-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 1 |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | 3.0, A2DP |
| VoLTE | |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm QSC 6155 |
| İşlemci | 480 MHz |
| Bit | |
| Çekirdek | |
| İşlem teknolojisi | |
| GPU | |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 128 MB RAM |
| RAM Türü | |
| Depolama | 40 MB |
| SD Kart Girişi | microSD, kapasite: 32 GB (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
|
BATARYA
| Kapasite | 1000 mAh |
| Tip | Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kablosuz Ters Şarj |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
| Resim Çözünürlüğü | 2 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | |
| Ağır Çekim Video | |
| Özellikler |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | No |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | |
| Özellikler |
Popüler Karşılaştırmalar
Samsung Array M390 vs Huawei P40 lite E
Samsung Array M390 vs Oppo Reno4 Lite
Samsung Array M390 vs Huawei P Smart 2021
Samsung Array M390 vs Poco M3
Samsung Array M390 vs LG K51S
Samsung Array M390 vs Infinix Note 8
Samsung Array M390 vs Meizu Pro 6 Plus
Samsung Array M390 vs Huawei P20
Samsung Array M390 vs Infinix Smart 5
Samsung Array M390 vs Oppo Reno5 Lite











Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.