Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Motorola Edge 70 Pro
Motorola Edge 70 Pro Genel Özellikleri
- OIS desteği var NFC desteği var Suya dayanıklı Çift sim desteği var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Kızılötesi yok
Motorola Edge 70 Pro Fiyatları
Motorola Edge 70 Pro İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Motorola Edge 70 Pro
×Motorola Edge 70 Pro Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | MotorolaMotorola Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2026, Nisan 22 |
| Çıkış Tarihi | Exp. release 2026, Nisan 29 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 350 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | Extreme AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 19.5:9 oran - 449 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.8 inç, 113.1 cm2 (~91.9% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1272 x 2772 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 5200 nits local peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 7i |
| Özellikleri | Corning Gorilla Glass 7i, 144 Hz refresh rate, 5200 nits local peak brightness, DC dimming, 100% DCI-P3, HDR10+, SGS Low Blue Light, SGS Low Motion Blur, Pantone Validated Colors, Pantone SkinTone Validated |
YAPI
| Renkler |
Pantone Titan Pantone Zambak Beyazı Pantone Tea |
| Boyutlar | 162.7 • 75.6 • 7.0 mm or 7.3 mm |
| Ağırlık | 183 g or 190 g (6.46 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam 7i), Plastik Çerçeve, silicone polymer (eco Deri) Arka |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Magnetometer, Parmak İzi, In-display Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 34, 38, 40, 41, 42, 48, 66 |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 8, 12, 20, 25, 26, 28, 38, 40, 41, 66, 48, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, LTEPP, SUPL |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 8500 Extreme (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x3.4 GHz Cortex-A725 & 3x3.2 GHz Cortex-A725 & 4x2.2 GHz Cortex-A725) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G720 MC8 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | Android 16 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB, 12 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
2.285.536
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 6500 mAh mAh |
| Tip | Si-Carbon Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | Sony LYT-710 |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.56" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 24mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | 0.64µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.76" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 12mm, 122° (ultrawide) |
| Ekstra | Autofocus, Macro mode, Phase detection autofocus (PDAF) |
| Resim Çözünürlüğü | 50 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, HDR10+ |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 120 fps |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama, Pantone Validated Colour and Skin Tones |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 32.33 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.9 |
| Piksel Boyutu | 0.64 µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.76" |
| Lens | |
| Ekstra | HDR |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Özellikler | Face unlock, HDR, Autofocus, Digital image stabilization, Face detection |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.