Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Ace 6 Ultra
OnePlus Ace 6 Ultra Genel Özellikleri
- OIS desteği var NFC desteği var Suya dayanıklı Çift sim desteği var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok
OnePlus Ace 6 Ultra Fiyatları
OnePlus Ace 6 Ultra İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
OnePlus Ace 6 Ultra
×OnePlus Ace 6 Ultra Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OnePlusOnePlus Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2026, Nisan 28 |
| Çıkış Tarihi | 2026, Nisan 28 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 440 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 19.5:9 oran - 450 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.78 inç, 112.4 cm2 (~89.3% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1272 x 2772 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 800 nits maximum brightness, 1800 nits global peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Crystal Shield Cam |
| Özellikleri | Hole-punch Notch, SGS Certified, 3840 Hz PWM, Refresh rate 165 Hz, Touch sampling rate 480 Hz, 8000000:1 contrast ratio, Always-On Display, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, DC dimming, 10 Bits panel, Dolby Vision, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass Victus 2, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
YAPI
| Renkler |
Ace Awakening |
| Boyutlar | 162.5 • 77.5 • 8.5 mm (6.40 • 3.05 • 0.33 in) |
| Ağırlık | 217 g or 219 g (7.65 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Crystal Shield Cam), Cam Arka or silicone polymer Arka (eco Deri), Alüminyum çerçeve |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Parmak İzi, In-display ultrasonic Parmak İzi sensor, X-axis linear motor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 48, 66 |
| 5G Frekansları | 1, 3, 5, 8, 18, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS (L1+L5), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), BDS (B1l+B1C+ B2a+B2b), GLONASS, NavIC (L5) |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 9500 (3 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x4.21 GHz C1-Ultra & 3x3.5 GHz C1-Premium & 4x2.7 GHz C1-Pro) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 3 nm |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 |
| GPU Çekirdeği | 12 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | ColorOS 16 (Android 16) |
| Play Store | No |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 12 GB, 16 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X Ultra |
| Depolama | 256 GB, 512 GB, 1024 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
3.649.108
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 8600 mAh mAh |
| Tip | Si-Carbon Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | 1/1.55" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 23mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | 16mm, 112° (ultrawide) |
| Ekstra | Autofocus, Optical image stabilization, Phase detection autofocus (PDAF) |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, gyro-EIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 960 fps |
| Özellikler | Color spectrum sensor, LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 15.93 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | 1/3" |
| Lens | 23mm (wide) |
| Ekstra | Panorama |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Özellikler | Face unlock, Face detection |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.