Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo Reno13 Pro
Oppo Reno13 Pro Genel Özellikleri
- OIS desteği var NFC desteği var Suya dayanıklı Çift sim desteği var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok
Oppo Reno13 Pro Fiyatları
Oppo Reno13 Pro İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Oppo Reno13 Pro
×Oppo Reno13 Pro Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OppoOppo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Kasım 25 |
| Çıkış Tarihi | 2024, Kasım 29 |
| Çıkış Fiyatı | €409.00 / £417.00 / INR39,599 |
EKRAN
| Teknolojisi | AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 2.201:1 |
| Boyutu | 6.83 inç, 113.3 cm2 (~90.9% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1272 x 2800 piksel (~450 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 600 nits manual maximum brightness, 1200 nits peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 7i, Mohs level 4 |
| Özellikleri | Hole-punch Notch, 3840 Hz PWM, Refresh rate 120 Hz, Touch sampling rate 240 Hz, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, 10 Bits panel, Dolby Vision, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 7i, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
YAPI
| Renkler |
Grafit Gri Erike Mor PMürekkep |
| Boyutlar | 162.8 • 76.6 • 7.6 mm (6.41 • 3.02 • 0.30 in) |
| Ağırlık | 195 g or 197 g (6.88 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam 7i), Alüminyum çerçeve, Cam Arka |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Pedometer, Geomagnetic, Parmak İzi, Gravity, In-display Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers, -25.0 LUFS (Very good) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 , CDMA 800 |
| 3G Frekansları | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - International, HSDPA 850 / 1700(AWS) / 2100 - China |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 66 - International, 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41 - China |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 26, 28, 66, 38, 40, 41, 77, 78 SA/NSA - International, 1, 3, 5, 8, 28, 41, 77, 78 SA/NSA - China |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 8350 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G615 MC6 |
| GPU Çekirdeği | 6 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 12 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB, 512 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
1.717.406
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 5800 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | 50W |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | Sony IMX890 |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.56" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 24mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | Sony IMX355 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.8 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | 3.5x optical zoom |
| Lens | 85mm (telephoto) |
| Ekstra | PDAF, OIS |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | Samsung S5KJN5 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 15mm, 116° (ultrawide) |
| Ekstra | Autofocus, Optical image stabilization |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 480 fps |
| Özellikler | Color spectrum sensor, LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | Samsung S5KJN5 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | 21mm (wide) |
| Ekstra | Panorama, HDR |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Özellikler | Face unlock, Face detection, HDR, Autofocus |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.