Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo Reno13 F 4G
Oppo Reno13 F 4G Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut OIS desteği var Suya dayanıklı Çift sim desteği var
- Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok
Oppo Reno13 F 4G Fiyatları
Oppo Reno13 F 4G İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Oppo Reno13 F 4G
×Oppo Reno13 F 4G Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OppoOppo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ocak 04 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Ocak 10 |
| Çıkış Fiyatı |
EKRAN
| Teknolojisi | AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 395 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.67 inç, 107.4 cm2 (~88.2% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 2400 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 600 nits (typ), 1200 nits (HMB), 2100 nits (peak) |
| Koruma Teknolojisi | Asahi Cam AGC DT-Star2 |
| Özellikleri | 2.5D curved glass screen, Asahi Glass AGC DT-Star 2, 120 Hz refresh rate |
YAPI
| Renkler |
Grafit Gri Skyline Mavi Erike Mor |
| Boyutlar | 162.2 • 75.1 • 7.8 mm (6.39 • 2.96 • 0.31 in) |
| Ağırlık | 192 g (6.77 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Pedometer, Geomagnetic, Parmak İzi, Gravity, In-display Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 - version 1, HSDPA 850 / 2100 - version 2 |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | MediaTek Helio G100 (MT6789H) |
| İşlemci | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 6 nm |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | 1000 MHz |
| İşletim Sistemi | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
|
BATARYA
| Kapasite | 5800 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | 26mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 16mm, 112° (ultrawide) |
| Ekstra |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (macro) |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30/60, gyro-EIS, OIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 32.17 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | 0.8µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.74" |
| Lens | 22mm (wide) |
| Ekstra | Panorama |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler | Face unlock, Face detection, HDR |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.