Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Archos Saphir 50X
Archos Saphir 50X ÁLTALÁNOS ADATAI
- Alacsony sar érték SD kártya terület elérhetőség Két sim támogatás FM Radió támogatás
Archos Saphir 50X Vélemények
Youtube vélemények
Archos Saphir 50X
×Archos Saphir 50X Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | ArchosA Archos okostelefonjai > |
| Bejelentés | |
| Kiadás dátuma | 2018, Április |
| Ára | Körülbelül 150 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | S-IPS LCD |
| Képarány és PPI | 16:9 arány - 294 ppi sűrűség |
| Méret | 5.0 hüvelyk, 68.9 cm2 (~61.9% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 720 x 1280 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 4 |
| Tulajdonságok |
Test
| Színek |
Black |
| Méretek | 146.6 x 76 x 13 mm (5.77 x 2.99 x 0.51 in) |
| Súly | 210 gr (7.41 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Gyorsulásmérő, Közelség, Iránytű |
| 3.5mm Jack | Yes |
| NFC | No |
| Infravörös | |
| USB Típus | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Hűtési Rendszer | |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Sávok | HSDPA - 850 / 900 / 2100 |
| 4G Sávok | LTE Band - 1(2100), 3(1800), 7(2600), 20(800) |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Yes, with A-GPS |
| Hálózat sebesség | HSPA 42.2/11.5 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Két SIM (Nano-SIM, Kettős készenléti állapot) |
| A SIM-terület száma | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| FM Rádió | Yes |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | 0.721 W/kg |
| Fej SAR (EU) | 0.726 W/kg |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek MT6737VWT |
| CPU | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| Bitek | 64Bit |
| Magok | 4 |
| Gyártási technológia | 28 nm |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| GPU Magok | 1 |
| GPU frekvencia | 600 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 7.0 (Nougat) |
| Play Store |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 2GB |
| RAM Típus | LPDDR3 |
| Tárhely | 16GB |
| SD Kártya nyílás | microSD, akár: 128 GB |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 4000 mAh |
| Típus | Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | |
| Vezeték nélküli Töltés | |
| Vezeték nélküli fordított töltés |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
| Kép Felbontás | 4160 x 3120 Pixelek, 12.98 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 1080@30 |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | |
| Lassított Felvétel | |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | null |
| Tulajdonság |
Népszerű összehasonlítások
Archos Saphir 50X vs Archos Oxygen 63
Archos Saphir 50X vs Archos Diamond
Archos Saphir 50X vs Archos Oxygen 57
Archos Saphir 50X vs Archos Oxygen 68XL
Archos Saphir 50X vs Archos Diamond Omega
Archos Saphir 50X vs Archos 45c Platinum
Archos Saphir 50X vs Archos 45 Platinum
Archos Saphir 50X vs Archos Diamond S
Archos Saphir 50X vs Archos 50 Cobalt










Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni