Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Note 50 Pro 4G
Infinix Note 50 Pro 4G ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás Két sim támogatás FM Radió támogatás Magas megapixel kamera
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nem vízálló
Infinix Note 50 Pro 4G Vélemények
Youtube vélemények
Infinix Note 50 Pro 4G
×Infinix Note 50 Pro 4G Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | InfinixA Infinix okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Március 04 |
| Kiadás dátuma | 2025, Március |
| Ára | Körülbelül 180 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | |
| Méret | 6.78 hüvelyk, 109.9 cm2 (~90.4% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2436 pixelek (~393 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 1300 nits (peak) |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch 2160 Hz PWM Refresh rate 144 Hz Always-On Display TÜV Rheinland Eye Comfort Certification DCI-P3 10 Bits panel Scratch resistant Corning Gorilla Glass 2.5D curved glass screen Capacitive Multi-touch Frameless |
Test
| Színek |
Titanium Grey Enchanted Purple Racing Edition Shadow Black |
| Méretek | 163.3 • 74.4 • 7.3 mm (6.43 • 2.93 • 0.29 in) |
| Súly | 198 g (6.98 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső, Alumínium keret |
| Tanúsítvány | IP64 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Fingerprint (under display, optical), Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Iránytű, Pulzusszám, SpO2 |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers, -25.3 LUFS (Very good) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 , HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | FM radio |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Helio G100 Ultimate (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 6 nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU Magok | 2 Cores |
| GPU frekvencia | 1000 MHz |
| Operációs Rendszer | X OS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB, 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 256 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
420.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5200 mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | All-Round FastCharge 3.0 |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | 30W |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Samsung GN5 |
| Aperture | f/1.9 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.57" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | (wide), PDAF, OIS |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 15mm, 112° (ultrawide) |
| Extra |
Harmadik Kamera
| Felbontás | |
| Szenzor | GalaxyCore |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra |
| Kép Felbontás | 50 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 1440p@30fps, 1080p@30/60/240fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 120 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 32 MP |
| Szenzor | GalaxyCore GC32E1 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | 1/3.1" |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni