Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus 8T
OnePlus 8T ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Magas megapixel kamera
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nincs Infravörös
OnePlus 8T Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus 8T
×OnePlus 8T Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2020, Október 14 |
| Kiadás dátuma | 2020, Október 16 |
| Ára | $ 649.99 / € 599.00 / £ 549.00 / ??42,999 |
KIJELZŐ
| Típus | Fluid AMOLED |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 402 ppi sűrűség |
| Méret | 6.55 hüvelyk, 103.6 cm2 (~87.0% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2400 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 5 |
| Tulajdonságok | Always-on display |
Test
| Színek |
Green Silver |
| Méretek | 160.7 • 74.1 • 8.4 mm (6.33 • 2.92 • 0.33 in) |
| Súly | 188 gr (6.63 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 5), Üveg back (Gorilla Üveg 5), Alumínium keret |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Fingerprint (under display, optical), Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség, Iránytű, légnyomásmérő (market dependant) |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 3.1, USB On-The-Go |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Sávok | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1800 / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 66 - EU |
| 5G Sávok | 1, 3, 7, 28, 41, 78 SA/NSA - EU |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, SBAS |
| Hálózat sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (5CA) Cat18 1200/200 Mbps, 5G 7.5 Gbps DL |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Két SIM (Nano-SIM, Kettős készenléti állapot) |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | 1.260 W/Kg |
| Fej SAR (EU) | 0.950 W/Kg |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm Snapdragon 865 (SM8250) |
| CPU | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585) |
| Bitek | |
| Magok | 8 Core |
| Gyártási technológia | 7 nm+ |
| GPU | Adreno 650 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | Android 11, OxygenOS 11 |
| Play Store |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8GB / 12GB RAM |
| RAM Típus | |
| Tárhely | 128GB / 256GB RAM |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
595.000
• Antutu v8
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 4500 mAh |
| Típus | Li-Po |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | 65W |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 48 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.7 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/2.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 26mm (wide) |
| Extra | PDAF, OIS |
Második Kamera
| Felbontás | 16 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/3.6" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 14mm, 123? (ultrawide) |
| Extra |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 5 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | Macro |
| Extra |
Negyedik Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | Depth |
| Extra |
| Kép Felbontás | 48 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 16 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/3.06" |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Auto-HDR |
Népszerű összehasonlítások
OnePlus 8T vs OnePlus 8 Pro
OnePlus 8T vs OnePlus 8
OnePlus 8T vs OnePlus 7T Pro McLaren Edition
OnePlus 8T vs OnePlus 7T
OnePlus 8T vs Apple iPhone 11 Pro
OnePlus 8T vs Apple iPhone 12 Pro
OnePlus 8T vs Asus ROG Phone 3
OnePlus 8T vs Huawei Mate 40 Pro
OnePlus 8T vs Google Pixel 5
OnePlus 8T vs Honor 20 Pro












Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni