Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Ace 6
OnePlus Ace 6 ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Víz állóság
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio
OnePlus Ace 6 Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus Ace 6
×OnePlus Ace 6 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Október 27 |
| Kiadás dátuma | 2025, Október 30 |
| Ára | Körülbelül 310 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 2.201:1 |
| Méret | 6.83 hüvelyk, 113.3 cm2 (~90.1% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1272 x 2800 pixelek (~450 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 800 nits maximum brightness, 1800 nits global peak brightness |
| Védelem | Crystal Shield üveg |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, SGS Certified, TÜV Low Blue Light, 2592 PWM, Refresh rate 165 Hz, Touch sampling rate 300 Hz, 8000000:1 contrast ratio, Always-On Display, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, DC dimming, 10 Bits panel, Dolby Vision, Scratch resistant, Capacitive, Multi-touch, LTPS (Low Temperature PolySilicon silicon), Frameless |
Test
| Színek |
Quick Silver Black Flash White |
| Méretek | 163.4 • 77 • 8.3 mm (6.43 • 3.03 • 0.33 in) |
| Súly | 213 g (7.51 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Crystal Shield Üveg), Üveg back, Alumínium keret |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Fingerprint, In-display ultrasonic fingerprint sensor, X-axis linear motor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0 |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 48, 66 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 8, 18, 26, 28A, 38, 40, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 1100 MHz |
| Operációs Rendszer | ColorOS 16 (Android 16) |
| Play Store | No |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB, 16 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB, 1024 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
3.241.567
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 7800 mAh mAh |
| Típus | Si-Carbon Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Sony IMX906 |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 24mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | Sony IMX355 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 16mm, 112° (ultrawide) |
| Extra | Autofocus, Optical image stabilization, Phase detection autofocus (PDAF) |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS, OIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 480 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 15.93 MP |
| Szenzor | Sony IMX480 |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/3" |
| Lencse | 23mm (wide) |
| Extra | HDR, panorama |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni