Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo Reno13
Oppo Reno13 ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Víz állóság
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio
Oppo Reno13 Vélemények
Youtube vélemények
Oppo Reno13
×Oppo Reno13 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OppoA Oppo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2024, November 25 |
| Kiadás dátuma | 2024, November 29 |
| Ára | $490.00 / £319.00 / INR37,999 |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 2.197:1 |
| Méret | 6.59 hüvelyk, 105.6 cm2 (~89.6% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1256 x 2760 pixelek (~460 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 600 nits manual maximum brightness, 1200 nits peak brightness |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 7i, Mohs level 4 |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, 3840 Hz PWM, Refresh rate 120 Hz, Touch sampling rate 240 Hz, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, 10 Bits panel, Dolby Vision, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 7i, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
Test
| Színek |
Plume White Luminous Blue Black Purple Blue |
| Méretek | 157.9 • 74.7 • 7.2 mm (6.22 • 2.94 • 0.28 in) |
| Súly | 181 g (6.38 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 7i), Alumínium keret, Üveg back |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Pedometer, Geomagnetic, Fingerprint, Súly, In-display fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers, -24.7 LUFS (Very good) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 , CDMA 800 |
| 3G Sávok | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - International, HSDPA 850 / 900 / 2100 - China, HSDPA 900 / 2100 - Version 2 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 38, 39, 40, 41, 66 - International, 1, 3, 5, 8, 28, 34, 38, 39, 40, 41 - China, 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 - Version 1, 1, 3, 5, 8, 40 - Version 2 |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 26, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA - International, 1, 5, 8, 28, 41, 77, 78 SA/NSA - China, 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 77, 78 SA/NSA - Version 1, 1, 3, 5, 8, 40 SA/NSA - Version 2 |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 8350 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G615 MC6 |
| GPU Magok | 6 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB, 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
1.717.364
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5600 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Sony LYT-600 |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/1.95" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 26mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | Sony IMX355 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 15mm, 115° (ultrawide) |
| Extra | AutoFocus |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 480 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJN5 |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | 1/2.75" |
| Lencse | 21mm (wide) |
| Extra | Panorama, HDR |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection, HDR, Autofocus |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni