Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Ulefone Armor 7E
Ulefone Armor 7E ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség NFC támogatás Két sim támogatás FM Radió támogatás
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs Infravörös
Ulefone Armor 7E Vélemények
Youtube vélemények
Ulefone Armor 7E
×Ulefone Armor 7E Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | UlefoneA Ulefone okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2020, Március 30 |
| Kiadás dátuma | 2020, Március 30 |
| Ára | $ 269.99 |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 19.5:9 arány - 409 ppi sűrűség |
| Méret | 6.3 hüvelyk, 97.4 cm2 (~72.5% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2340 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | |
| Védelem | |
| Tulajdonságok |
Test
| Színek |
Black |
| Méretek | 165.9 • 81 • 13.6 mm (6.53 • 3.19 • 0.54 in) |
| Súly | 290 gr (10.23 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Ujjlenyomat (oldalra szerelt), Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség, Iránytű, Pulzusszám, baroceptor, coulombmeter |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | No |
| USB Típus | 2.0, Type-C 1.0 reverzibilis csatlakozó, USB On-The-Go |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| 2G Sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Sávok | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | LTE Band - 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 13(700), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 25(1900), 26(850), 28(700), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500), 66(1700/2100), 71(600) |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Hálózat sebesség | HSPA 42.2/11.5 Mbps, LTE-A (2CA) Cat13 600/150 Mbps |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Hybrid Két SIM (Nano-SIM, Kettős készenléti állapot) |
| A SIM-terület száma | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | Yes |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Helio P90 (MT6779) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A75 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64Bit |
| Magok | 8 Core |
| Gyártási technológia | 12nm |
| GPU | PowerVR GM9446 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | Android 9.0 (Pie) |
| Play Store |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 4GB RAM |
| RAM Típus | |
| Tárhely | 128GB ROM |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (megosztott SIM kivágást használ) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
215k
• Antutu
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5500 mAh |
| Típus | Li-Po |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes, 15W |
| Vezeték nélküli Töltés | Yes, 10W |
| Vezeték nélküli fordított töltés |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 48 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.7 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/2.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | Wide |
| Extra | PDAF |
Második Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | Macro |
| Extra |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | Depth |
| Extra |
| Kép Felbontás | 48 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 2160@30, 1080@30 |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | |
| Lassított Felvétel | |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 16 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/3.1" |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság |
Népszerű összehasonlítások
Ulefone Armor 7E vs Motorola Moto G9 Plus
Ulefone Armor 7E vs Blackview P6000
Ulefone Armor 7E vs Samsung Galaxy Xcover 4
Ulefone Armor 7E vs Huawei P20 Pro
Ulefone Armor 7E vs Samsung Galaxy S10e
Ulefone Armor 7E vs Huawei P30
Ulefone Armor 7E vs Samsung Galaxy A40
Ulefone Armor 7E vs Apple iPhone X
Ulefone Armor 7E vs Huawei P smart 2019
Ulefone Armor 7E vs Samsung Galaxy S21+ 5G













Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni