Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
ZTE Blade V2020 5G
ZTE Blade V2020 5G ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Két sim támogatás Magas megapixel kamera Magas RAM kapacítás
- Nincs FM Radio Nincs Infravörös Nem vízálló
ZTE Blade V2020 5G Vélemények
Youtube vélemények
ZTE Blade V2020 5G
×ZTE Blade V2020 5G Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | ZTEA ZTE okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2020, Október 22 |
| Kiadás dátuma | 2020, Október 22 |
| Ára | Körülbelül 180 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | LTPS IPS LCD |
| Képarány és PPI | 19.5:9 arány - 395 ppi sűrűség |
| Méret | 6.53 hüvelyk, 104.7 cm2 (~84.3% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2340 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | |
| Védelem | |
| Tulajdonságok |
Test
| Színek |
Aurora Glamour |
| Méretek | 162.7 • 76.3 • 8.8 mm (6.41 • 3.00 • 0.35 in) |
| Súly | 184 gr (6.49 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Ujjlenyomat (hátsó felszerelés), Gyorsulásmérő, Közelség |
| 3.5mm Jack | Yes |
| NFC | No |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Sávok | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Sávok | 1, 3, 28, 41, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Yes, with A-GPS |
| Hálózat sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Két SIM (Nano-SIM, Kettős készenléti állapot) |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | MediaTek Dimensity 800 5G (MT6873) |
| CPU | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | |
| Magok | 8 Core |
| Gyártási technológia | 7 nm |
| GPU | Mali-G57MP4 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | Android 10, MiFavor 10.1 |
| Play Store |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 6GB RAM |
| RAM Típus | |
| Tárhely | 128GB ROM |
| SD Kártya nyílás | microSDXC |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 4000 mAh |
| Típus | Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | 18W |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 48 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/2.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | Wide |
| Extra | PDAF |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 120? (ultrawide) |
| Extra |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | Macro |
| Extra |
Negyedik Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | Depth |
| Extra |
| Kép Felbontás | 48 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 16 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | Wide |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság | HDR |
Népszerű összehasonlítások
ZTE Blade V2020 5G vs Samsung Galaxy A21s
ZTE Blade V2020 5G vs LG K42
ZTE Blade V2020 5G vs Poco X3 NFC
ZTE Blade V2020 5G vs Realme 6
ZTE Blade V2020 5G vs Huawei P40 lite E
ZTE Blade V2020 5G vs Sony Xperia 1 II
ZTE Blade V2020 5G vs OnePlus 8 Pro
ZTE Blade V2020 5G vs Huawei P Smart 2021
ZTE Blade V2020 5G vs OnePlus 8T
ZTE Blade V2020 5G vs Nokia 2.4














Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni