Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Note 50x
Infinix Note 50x ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Két sim támogatás FM Radió támogatás Magas megapixel kamera
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nem vízálló
Infinix Note 50x Vélemények
Youtube vélemények
Infinix Note 50x
×Infinix Note 50x Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | InfinixA Infinix okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Március 27 |
| Kiadás dátuma | 2025, Április |
| Ára | Körülbelül 130 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 263 ppi sűrűség |
| Méret | 6.67 hüvelyk, 107.4 cm2 (~85.0% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 720 x 1600 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 560 nits (typ) |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch TUV Rheinland Low Blue Light Refresh rate 120 Hz Touch sampling rate 360 Hz 5000000:1 contrast ratio DCI-P3 Full sRGB standard 10 Bits panel LED Notifications 2.5D curved glass screen Capacitive Multi-touch LTPS (Low Temperature PolySilicon silicon) Frameless |
Test
| Színek |
Titanium Gray Enchanted Purple Sea Breeze Green Sunset Spice Pink |
| Méretek | 165.4 • 76.4 • 8.0 mm or 8.2 mm |
| Súly | 195.4 g or 198.9 g (6.88 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP64 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Ujjlenyomat (oldalra szerelt), Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség, Iránytű |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 38, 40, 41, 42, 66 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 71, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | FM radio |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 7300 Ultimate (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| GPU Magok | 2 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | X OS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 256 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (megosztott SIM kivágást használ) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
720.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5500 mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.6 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | (wide), PDAF |
| Kép Felbontás | 50 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/120/240fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 240 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Tulajdonság |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni