Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Xpad GT
Infinix Xpad GT ÁLTALÁNOS ADATAI
- FM Radió támogatás Magas RAM kapacítás Magas akkumúlátor kapacítás USB-C típusú reverzibilis csatlakozó
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nem vízálló
Infinix Xpad GT Vélemények
Youtube vélemények
Infinix Xpad GT
×Infinix Xpad GT Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | InfinixA Infinix okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Máj 21 |
| Kiadás dátuma | 2025, Június 04 |
| Ára | Körülbelül 350 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | |
| Méret | 13.0 hüvelyk, 494.7 cm2 (~88.7% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 2880 x 1840 pixelek (~263 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 700 nits (peak) |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 3 |
| Tulajdonságok | Without Notch TÜV Certified Full Care Display TUB Rheinland Flicker-free Certified TUB Rheinland Low Blue Light Certified Refresh rate 144 Hz HDR10 DCI-P3 10 Bits panel 2.5D curved glass screen Stylus S-Pen Capacitive Multi-touch |
Test
| Színek |
Stellar Gray |
| Méretek | 291.7 • 191.1 • 6.5 mm (11.48 • 7.52 • 0.26 in) |
| Súly | 655 g (1.44 lb) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 3), Alumínium keret, Alumínium back |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Gyorsulásmérő |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | |
| USB Típus | USB Type-C, OTG, accessory connector pins |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers (8 speakers), -20.7 LUFS (Excellent) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | No cellular connectivity |
| 2G Sávok | N/A |
| 3G Sávok | N/A |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Unspecified |
| Hálózat sebesség |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | No |
| A SIM-terület száma | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | FM radio |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm) |
| CPU | Octa-core (1x2.84 GHz Cortex-X1 & 3x2.42 GHz Cortex-A78 & 4x1.80 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 5 nm |
| GPU | Adreno 660 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 840 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 14 |
| Play Store | No |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR5 |
| Tárhely | 256 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
725.000
• Antutu v9
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 10000 mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 13 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra | AF |
| Kép Felbontás | 13 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | No |
| Lassított Felvétel | Yes, 120 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 9 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni