Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Smart 10 HD
Infinix Smart 10 HD ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Két sim támogatás FM Radió támogatás Magas akkumúlátor kapacítás
Infinix Smart 10 HD Vélemények
Youtube vélemények
Infinix Smart 10 HD
×Infinix Smart 10 HD Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | InfinixA Infinix okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Június 16 |
| Kiadás dátuma | 2025, Június 16 |
| Ára | Körülbelül 60 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 267 ppi sűrűség |
| Méret | 6.6 hüvelyk, 104.6 cm2 (~84.6% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 720 x 1612 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 500 nits (peak) |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Water Drop Notch Refresh rate 90 Hz Touch sampling rate 180 Hz 2.5D curved glass screen Capacitive Multi-touch Frameless In-cell |
Test
| Színek |
Timber Black Shiny Gold Crystal Green Galaxy White |
| Méretek | 163.6 • 75.6 • 8.5 mm (6.44 • 2.98 • 0.33 in) |
| Súly | 184 g (6.49 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső, Műanyag Hátlap, Műanyag Keret |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | |
| Szenzorok | Ujjlenyomat (oldalra szerelt), Gyorsulásmérő, Közelség, Iránytű |
| 3.5mm Jack | Yes |
| NFC | No |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Yes |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | FM radio |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 12 nm |
| GPU | Mali-G57 MC1 |
| GPU Magok | 1 Cores |
| GPU frekvencia | 650 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 15 (Go edition) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 2 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 64 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (dedikált nyílás) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
308.681
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5000 mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | XCharge |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 13 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.9 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 27mm (wide) |
| Extra | AF |
| Kép Felbontás | 13 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | No |
| Lassított Felvétel | No, 30 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni