Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Smart 10 HD
Infinix Smart 10 HD Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var Çift sim desteği var Yüksek pil kapasitesi var
- HD+ Ekranı Var
Infinix Smart 10 HD Fiyatları
Infinix Smart 10 HD İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Infinix Smart 10 HD
×Infinix Smart 10 HD Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | InfinixInfinix Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Haziran 16 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Haziran 16 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 60 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 267 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.6 inç, 104.6 cm2 (~84.6% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 720 x 1612 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 500 nits (peak) |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | Water Drop Notch Refresh rate 90 Hz Touch sampling rate 180 Hz 2.5D curved glass screen Capacitive Multi-touch Frameless In-cell |
YAPI
| Renkler |
Timber Siyah Shiny Altın Crystal Yeşil Galaxy Beyaz |
| Boyutlar | 163.6 • 75.6 • 8.5 mm (6.44 • 2.98 • 0.33 in) |
| Ağırlık | 184 g (6.49 oz) |
| Malzeme | Cam Ön, Plastik arka, Plastik Çerçeve |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | |
| Sensörler | Parmak izi (Yan tarafta), İvme ölçer, Yakınlık, Pusula |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | No |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Yes |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | FM radio |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | (12 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 12 nm |
| GPU | Mali-G57 MC1 |
| GPU Çekirdeği | 1 Cores |
| GPU Frekansı | 650 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 15 (Go edition) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 2 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 64 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
308.681
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5000 mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | XCharge |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 13 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.9 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | 27mm (wide) |
| Ekstra | AF |
| Resim Çözünürlüğü | 13 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | No |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler | Dört LED Flaş |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.