Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lava Blaze Dragon
Lava Blaze Dragon ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Két sim támogatás Magas megapixel kamera Magas akkumúlátor kapacítás
- Nem vízálló
Lava Blaze Dragon Vélemények
Youtube vélemények
Lava Blaze Dragon
×Lava Blaze Dragon Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | LavaA Lava okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Július 25 |
| Kiadás dátuma | 2025, Augusztus 01 |
| Ára | Körülbelül 100 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | LCD |
| Képarány és PPI | 16:9 arány - 260 ppi sűrűség |
| Méret | 6.75 hüvelyk, 137.5 cm2 (~105.0% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 900 x 1600 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | |
| Védelem | |
| Tulajdonságok |
Test
| Színek |
Golden Mist Midnight Mist |
| Méretek | 168.2 • 77.8 • 9.1 mm (6.62 • 3.06 • 0.36 in) |
| Súly | 210 g (7.41 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP64 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Ujjlenyomat (oldalra szerelt), Gyorsulásmérő, Közelség, Iránytű |
| 3.5mm Jack | Yes |
| NFC | No |
| Infravörös | |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Rádió |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM4450 Snapdragon 4 Gen 2 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A78 & 6x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | |
| GPU | Adreno 613 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 955 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 15 |
| Play Store |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 4 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 128 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (megosztott SIM kivágást használ) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5000 mAh |
| Típus | |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | 1/2.8" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | (wide) |
Második Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra |
| Kép Felbontás | 50 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30/60fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | |
| Lassított Felvétel | |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | Yes |
| Tulajdonság |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni