Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Nokia C110
Nokia C110 ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Két sim támogatás FM Radió támogatás Fejhallgató jack
- Nincs Infravörös Nem vízálló
Nokia C110 Vélemények
Youtube vélemények
Nokia C110
×Nokia C110 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | NokiaA Nokia okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2023, Június 02 |
| Kiadás dátuma | 2023, Június 14 |
| Ára | Körülbelül 100 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 19.5:9 arány - 273 ppi sűrűség |
| Méret | 6.3 hüvelyk, 97.4 cm2 (~81.9% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 720 x 1560 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 400 nits (typ) |
| Védelem | Karcálló üveg |
| Tulajdonságok | Water Drop Notch, 70% NTSC, NTSC, 2.5D curved glass screen, Panda glass, Capacitive, Multi-touch |
Test
| Színek |
Gray |
| Méretek | 160.8 • 74 • 8.5 mm (6.33 • 2.91 • 0.33 in) |
| Súly | 172 g (6.07 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső, Műanyag Hátlap, Műanyag Keret |
| Tanúsítvány | IP52 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Gyorsulásmérő, Közelség, légnyomásmérő |
| 3.5mm Jack | Yes |
| NFC | No |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 2.0 |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Sávok | GSM 850 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 1700 / 1900 |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP |
| VoLTE | No |
| FM Rádió | FM radio |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 12 nm |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 650 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 12 |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 3 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 32 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (dedikált nyílás) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
90.000
• Antutu v9
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 3000 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | No |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 12.98 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | Autofocus, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode |
| Kép Felbontás | 12.98 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | No |
| Lassított Felvétel | No, 30 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 4.92 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | Yes |
| Tulajdonság | Face unlock |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni