Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo Find X8s
Oppo Find X8s ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Víz állóság
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio
Oppo Find X8s Vélemények
Youtube vélemények
Oppo Find X8s
×Oppo Find X8s Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OppoA Oppo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Április 10 |
| Kiadás dátuma | 2025, Április 16 |
| Ára |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 19.5:9 arány - 460 ppi sűrűség |
| Méret | 6.32 hüvelyk, 97.9 cm2 (~90.6% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1216 x 2640 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 800 nits typical brightness, 1600 nits global peak brightness |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, 3840 Hz PWM, Refresh rate 120 Hz, Touch sampling rate 240 Hz, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, 10 Bits panel, Dolby Vision, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 7i, Capacitive, Multi-touch, Frameless, LTPO (Low Temperature PolySilicon oxide) |
Test
| Színek |
Hoshino Black Moonlight White Island Blue Cherry Blossom Pink |
| Méretek | 150.6 • 71.8 • 7.7 mm (5.93 • 2.83 • 0.30 in) |
| Súly | 179 g (6.31 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső, Üveg back, Alumínium keret |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Giroszkópscope, légnyomásmérő, Magnetometer, Fingerprint, In-display ultrasonic fingerprint sensor, Spectral sensor, Flicker sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 8, 26, 28, 38, 40, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1c+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), GLONASS, NavIC (L5) |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | 1.37 W/kg |
| Fej SAR (EU) | 0.99 W/kg |
| Test SAR (USA) | 0.99 W/kg |
| Fej SAR (USA) | 1.13 W/kg |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 9400+ (3 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.73 GHz Cortex-X925 & 3x3.3 GHz Cortex-X4 & 4x2.4 GHz Cortex-A720) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 3 nm |
| GPU | Immortalis-G925 MC12 |
| GPU Magok | 12 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | No |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB, 16 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB, 1024 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
2.875.112
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5700 mAh mAh |
| Típus | Lithium |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | 50W |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Sony LYT-700C |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 24mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
Második Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJN5 |
| Aperture | f/2.8 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | 3.5x optical zoom |
| Lencse | 85mm (telephoto) |
| Extra | multi-directional PDAF, OIS |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJN5 |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.75" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 15mm, 120° (ultrawide) |
| Extra | multi-directional PDAF |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps; gyro-EIS; HDR, 10?bit video, Dolby Vision |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 480 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 32.17 MP |
| Szenzor | Sony IMX615 |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/2.74" |
| Lencse | 21mm (wide) |
| Extra | Panorama, HDR |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face unlock, HDR, Face detection |



Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni