Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Kyocera DuraForce Pro 3
Kyocera DuraForce Pro 3 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut NFC desteği var Suya dayanıklı Yüksek RAM kapasitesi
- FM Radyosu Yok
Kyocera DuraForce Pro 3 Fiyatları
Kyocera DuraForce Pro 3 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Kyocera DuraForce Pro 3
×Kyocera DuraForce Pro 3 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | KyoceraKyocera Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Temmuz |
| Çıkış Tarihi | 2023, Eylül |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 450 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | OLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 18:9 oran - 449 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 5.38 inç, 74.7 cm2 (~64.7% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 2160 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | |
| Koruma Teknolojisi | Shatter-Resistant Cam |
| Özellikleri |
YAPI
| Renkler |
Siyah |
| Boyutlar | 154 • 75 • 14.5 mm (6.06 • 2.95 • 0.57 in) |
| Ağırlık | 237 g (8.36 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Parmak izi (Yan tarafta); unspecified sensors |
| Kulaklık girişi | Unspecified |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | USB Type-C 3.2 |
| Soğutma Sistemi | |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 46, 48, 66 |
| 5G Frekansları | 2, 5, 48, 66, 77, 78, 260, 261 SA/NSA/Sub6/mmWave |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS (L1+L5) |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano SIM + eSIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 1 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/mc/d/e/i/k/r/v, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM7450-AB Snapdragon 7 Gen 1 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x2.4 GHz Cortex-A710 & 3x2.36 GHz Cortex-A710 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | |
| GPU | Adreno 644 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 443 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 13 |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 6 GB |
| RAM Türü | LPDDR5 |
| Depolama | 128 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
|
BATARYA
| Kapasite | 4270 mAh |
| Tip | |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | Qualcomm Hızlı Şarj 2.0 |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | 8W |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 64 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide), PDAF |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 16 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | 117° (ultrawide) |
| Ekstra |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (macro) |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 64 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@24fps, 1080p@30/60fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | |
| Ağır Çekim Video | |
| Özellikler | Çift LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.