Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lenovo Idea Tab Plus
Lenovo Idea Tab Plus Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut Yüksek RAM kapasitesi Yüksek pil kapasitesi var Çoklu renk seçeneği
- Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil
Lenovo Idea Tab Plus Fiyatları
Lenovo Idea Tab Plus İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Lenovo Idea Tab Plus
×Lenovo Idea Tab Plus Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | LenovoLenovo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Eylül 05 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Ekim |
| Çıkış Fiyatı | $299.99 |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 16:10 oran - 249 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 12.1 inç, 424.5 cm2 (~84.1% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 2560 x 1600 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 600 nits (typ), 800 nits (HBM) |
| Koruma Teknolojisi | Mohs level 5 |
| Özellikleri | Without Notch Refresh rate 90 Hz 1500:1 contrast ratio NTSC 2.5D curved glass screen S-Pen Capacitive Multi-touch Oleophobic coating |
YAPI
| Renkler |
Cloud Gri Luna Gri Kum Gül |
| Boyutlar | 278.8 • 181.1 • 6.3 mm (10.98 • 7.13 • 0.25 in) |
| Ağırlık | 530 g (1.17 lb) |
| Malzeme | Cam Ön, Alüminyum çerçeve, Alüminyum Arka |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | İvme ölçer, Yakınlık (accessories only) |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, DisplayPort, accessory connector pins |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers, Dolby Atmos (4 speakers) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - cellular model only |
| 3G Frekansları | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100 / 1800 - cellular model only |
| 4G Frekansları | 1, 3, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 28, 38, 40, 41 - cellular model only |
| 5G Frekansları | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 26, 28, 38, 40, 41, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6 - cellular model only |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, GALILEO, GLONASS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G - cellular model only |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM - cellular model only |
| SIM Kart Girişi Sayısı | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 6400 (6 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x2.5 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 6 nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | Android 15 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB, 12 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
445.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 10200 mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 13 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide), AF |
| Resim Çözünürlüğü | 13 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | Yes |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | No |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.