Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Motorola Edge 70 Fusion Plus
Motorola Edge 70 Fusion Plus Genel Özellikleri
- OIS desteği var NFC desteği var Suya dayanıklı Yüksek RAM kapasitesi
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Kızılötesi yok
Motorola Edge 70 Fusion Plus Fiyatları
Motorola Edge 70 Fusion Plus İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Motorola Edge 70 Fusion Plus
×Motorola Edge 70 Fusion Plus Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | MotorolaMotorola Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2026, Martt 02 |
| Çıkış Tarihi | 2026, Martt |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 480 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | Extreme AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 19.5:9 oran - 449 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.8 inç, 113.1 cm2 (~91.9% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1272 x 2772 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 5200 nits local peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 7i |
| Özellikleri | Corning Gorilla Glass 7i, 144 Hz refresh rate, 5200 nits local peak brightness, DC dimming, 100% DCI-P3, HDR10+, SGS Low Blue Light, SGS Low Motion Blur, Pantone Validated Colors, Pantone SkinTone Validated |
YAPI
| Renkler |
Pantone: Orient Mavi Sporting Yeşil Silhouette Mavi Surf |
| Boyutlar | 162.8 • 75.6 • 7.2 mm (6.41 • 2.98 • 0.28 in) |
| Ağırlık | 177 g (6.24 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam 7i), Plastik Çerçeve |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Magnetometer, Parmak İzi, In-display Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 26, 28, 38, 40, 41, 42, 66 |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 7, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, LTEPP, SUPL |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + eSIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 1 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM7635-AC Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x2.7 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Adreno 810 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 1150 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 16 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 256 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
1.015.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5200 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.33 MP |
| Sensör | Sony LYT-710 |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.56" |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 10 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/3.94" |
| Optik Zoom | 3x optical zoom |
| Lens | 73mm (telephoto) |
| Ekstra | Autofocus, Phase detection autofocus (PDAF) |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | 120° (ultrawide) |
| Ekstra | Auto Focus |
| Resim Çözünürlüğü | 50.33 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 240 fps |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.33 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra | HDR, panorama |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Özellikler | Face unlock, HDR, Autofocus, Digital image stabilization |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.