Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Nokia C22
Nokia C22 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var Çift sim desteği var Yüksek pil kapasitesi var
- HD+ Ekranı Var Suya dayanıklı değil Kızılötesi yok
Nokia C22 Fiyatları
Nokia C22 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Nokia C22
×Nokia C22 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | NokiaNokia Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Şubat 25 |
| Çıkış Tarihi | 2023, Şubat 25 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 90 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 270 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.5 inç, 102.0 cm2 (~81.6% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 720 x 1600 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | |
| Koruma Teknolojisi | Çizilmeye karşı dayanıklı Cam |
| Özellikleri | Water Drop Notch, Capacitive, Multi-touch |
YAPI
| Renkler |
Kum Gece Siyahı |
| Boyutlar | 164.6 • 75.9 • 8.6 mm (6.48 • 2.99 • 0.34 in) |
| Ağırlık | 190 g (6.70 oz) |
| Malzeme | Cam Ön, Plastik arka, Plastik Çerçeve |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Parmak izi (Arka tarafta), İvme ölçer, Yakınlık |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | No |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0 |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 5.2, A2DP |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | FM radio |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Unisoc SC9863A (28 nm) |
| İşlemci | Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 28 nm |
| GPU | PowerVR GE8322 / IMG8322 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | 550 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 13 Go edition |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 2 GB, 3 GB |
| RAM Türü | LPDDR4/LPDDR4X |
| Depolama | 64 GB, 128 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
109.200
• Antutu v9
|
BATARYA
| Kapasite | 5000 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 12.98 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (macro) |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 12.98 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | No |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler | LED Flaş, HDR |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 7.99 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | Yes |
| Özellikler | Face unlock |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.