Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo F29
Oppo F29 Genel Özellikleri
- OIS desteği var Suya dayanıklı Çift sim desteği var Yüksek RAM kapasitesi
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Kızılötesi yok
Oppo F29 Fiyatları
Oppo F29 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Oppo F29
×Oppo F29 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OppoOppo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Martt 20 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Martt 27 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 260 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 394 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.7 inç, 108.0 cm2 (~89.7% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 2412 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 600 nits typical brightness, 1200 nits global peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 7i |
| Özellikleri | 2.5D curved glass screen, 120 Hz refresh rate, 240 Hz touch sampling rate, 600 nits typical brightness, 1200 nits global peak brightness, 100% DCI-P3 |
YAPI
| Renkler |
Deep Mor Buzul Mavisi |
| Boyutlar | 161.6 • 74.5 • 7.7 mm (6.36 • 2.93 • 0.30 in) |
| Ağırlık | 185 g or 189 g (6.53 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam 7i), fiber-fabric Arka or Cam-fiber reinforced Plastik arka |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Pedometer, Geomagnetic, Magnetometer, Parmak İzi, Gravity, In-display Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| 5G Frekansları | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | 0.89 W/kg |
| Baş SAR (ABD) | 1.12 W/kg |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 710 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
|
BATARYA
| Kapasite | 6500 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | 1/2.88" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 27mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, Macro mode, |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30/120fps, gyro-EIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | |
| Özellikler | Color spectrum sensor, LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 15.93 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler | Face detection, Face unlock |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.