Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Xiaomi Mi Note 3
Xiaomi Mi Note 3 Genel Özellikleri
- OIS desteği var NFC desteği var Çift sim desteği var Yüksek RAM kapasitesi
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil
Xiaomi Mi Note 3 Fiyatları
Xiaomi Mi Note 3 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Xiaomi Mi Note 3
×Xiaomi Mi Note 3 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | XiaomiXiaomi Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | Eylül 11, 2017 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 12, 2017 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 280 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 16:9 oran - 401 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 5.5 inç, 83.4 cm2 (~73.8% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 1920 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 550 cd/M² |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 4 |
| Özellikleri |
YAPI
| Renkler |
Siyah Mavi (128/6 Only) |
| Boyutlar | 152.6 x 74 x 7.6 mm (6.01 x 2.91 x 0.30 in) |
| Ağırlık | 163 gr (5.75 oz) |
| Malzeme | Arka: Cam Çerçeve: Alüminyum |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Parmak izi (Ön tarafta), İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık, Pusula, Barometre |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | Type-C 1.0 ters takılabilir bağlantı |
| Soğutma Sistemi | |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| 2G Frekansları | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Frekansları | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1880-1920 MHz TD-SCDMA 2010-2025 MHz |
| Navigasyon | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| Ağ Hızı | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Çift sim (Nano-SIM, Çift bekleme) |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | 1.544 W/kg |
| Baş SAR (AB) | 0.502 W/kg |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm Snapdragon 660 |
| İşlemci | Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260) |
| Bit | 64Bit |
| Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 14 nm |
| GPU | Adreno 512 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 650 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 7.1 (Nougat), planlanan yükseltme Android 9.0 (Pie); MIUI 10 |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 4GB/6GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 64GB/128GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
139k
• Antutu v7
|
| Geek Bench Skoru |
1587
Tekli Skor
5622
Çoklu Skor
4548
Batarya Skoru
|
BATARYA
| Kapasite | 3500 mAh |
| Tip | Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | Qualcomm Hızlı Şarj 3.0 |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | |
| Kablosuz Ters Şarj |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | |
| Sensör | Sony IMX386 Exmor RS |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 4032 x 3016 piksel, 12.16 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (Full) - (30 fps) 1280x720 (HD) - (120 fps) |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | |
| Ağır Çekim Video | Yes |
| Özellikler | Çift LED çift tonlu flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
90
Mobil
94
Fotoğraf
82
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 16 MP |
| Sensör | Samsung S5K3P3 |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler |
Popüler Karşılaştırmalar
Xiaomi Mi Note 3 vs Samsung Galaxy Note 10 5G
Xiaomi Mi Note 3 vs Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 3 vs Samsung Galaxy S21
Xiaomi Mi Note 3 vs Huawei Mate 20 lite
Xiaomi Mi Note 3 vs Xiaomi Mi 8 Pro
Xiaomi Mi Note 3 vs Xiaomi Mi 8 SE
Xiaomi Mi Note 3 vs Samsung Galaxy J7 (2016)
Xiaomi Mi Note 3 vs Apple iPhone 6
Xiaomi Mi Note 3 vs Xiaomi Mi 10 Lite 5G
Xiaomi Mi Note 3 vs Realme XT













Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.