Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Ulefone Armor 7E
Ulefone Armor 7E Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var NFC desteği var Suya dayanıklı
- Kulaklık girişi yok Kızılötesi yok
Ulefone Armor 7E Fiyatları
Ulefone Armor 7E İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Ulefone Armor 7E
×Ulefone Armor 7E Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | UlefoneUlefone Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2020, Martt 30 |
| Çıkış Tarihi | 2020, Martt 30 |
| Çıkış Fiyatı | $ 269.99 |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 19.5:9 oran - 409 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.3 inç, 97.4 cm2 (~72.5% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 2340 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri |
YAPI
| Renkler |
Siyah |
| Boyutlar | 165.9 • 81 • 13.6 mm (6.53 • 3.19 • 0.54 in) |
| Ağırlık | 290 gr (10.23 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Parmak izi (Yan tarafta), İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık, Pusula, Kalp Atış Hızı, baroceptor, coulombmeter |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | 2.0, Type-C 1.0 ters takılabilir bağlantı, USB On-The-Go |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| 2G Frekansları | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Frekansları | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | LTE Band - 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 13(700), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 25(1900), 26(850), 28(700), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500), 66(1700/2100), 71(600) |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Ağ Hızı | HSPA 42.2/11.5 Mbps, LTE-A (2CA) Cat13 600/150 Mbps |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Hybrid Çift sim (Nano-SIM, Çift bekleme) |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | Yes |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Helio P90 (MT6779) |
| İşlemci | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A75 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64Bit |
| Çekirdek | 8 Core Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 12nm |
| GPU | PowerVR GM9446 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | Android 9.0 (Pie) |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 4GB RAM |
| RAM Türü | |
| Depolama | 128GB ROM |
| SD Kart Girişi | microSDXC (yuva SIM ile paylaşılıyor) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
215k
• Antutu
|
BATARYA
| Kapasite | 5500 mAh |
| Tip | Li-Po |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes, 15W |
| Kablosuz Şarj | Yes, 10W |
| Kablosuz Ters Şarj |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 48 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.7 |
| Piksel Boyutu | 0.8µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | Wide |
| Ekstra | PDAF |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | Macro |
| Ekstra |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | Depth |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 48 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 2160@30, 1080@30 |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | |
| Ağır Çekim Video | |
| Özellikler | 5-LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 16 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/3.1" |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler |
Popüler Karşılaştırmalar
Ulefone Armor 7E vs Motorola Moto G9 Plus
Ulefone Armor 7E vs Blackview P6000
Ulefone Armor 7E vs Samsung Galaxy Xcover 4
Ulefone Armor 7E vs Huawei P20 Pro
Ulefone Armor 7E vs Samsung Galaxy S10e
Ulefone Armor 7E vs Huawei P30
Ulefone Armor 7E vs Samsung Galaxy A40
Ulefone Armor 7E vs Apple iPhone X
Ulefone Armor 7E vs Huawei P smart 2019
Ulefone Armor 7E vs Samsung Galaxy S21+ 5G













Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.