Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Note 50x
Infinix Note 50x Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var Çift sim desteği var Yüksek RAM kapasitesi
- Kulaklık girişi yok HD+ Ekranı Var Suya dayanıklı değil
Infinix Note 50x Fiyatları
Infinix Note 50x İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Infinix Note 50x
×Infinix Note 50x Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | InfinixInfinix Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Martt 27 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Nisan |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 130 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 263 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.67 inç, 107.4 cm2 (~85.0% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 720 x 1600 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 560 nits (typ) |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | Hole-punch Notch TUV Rheinland Low Blue Light Refresh rate 120 Hz Touch sampling rate 360 Hz 5000000:1 contrast ratio DCI-P3 Full sRGB standard 10 Bits panel LED Notifications 2.5D curved glass screen Capacitive Multi-touch LTPS (Low Temperature PolySilicon silicon) Frameless |
YAPI
| Renkler |
Titanyum Gri Enchanted Mor Sea Breeze Yeşil Sunset SpBuz PMürekkep |
| Boyutlar | 165.4 • 76.4 • 8.0 mm or 8.2 mm |
| Ağırlık | 195.4 g or 198.9 g (6.88 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP64 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Parmak izi (Yan tarafta), İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık, Pusula |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 38, 40, 41, 42, 66 |
| 5G Frekansları | 1, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 71, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | FM radio |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 7300 Ultimate (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | X OS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (yuva SIM ile paylaşılıyor) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
720.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5500 mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.6 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide), PDAF |
| Resim Çözünürlüğü | 50 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30/120/240fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 240 fps |
| Özellikler | Çift LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Özellikler |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.