Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Xpad GT
Infinix Xpad GT Genel Özellikleri
- FM Radyo desteği var Yüksek RAM kapasitesi Yüksek pil kapasitesi var Volte desteği var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok Suya dayanıklı değil
Infinix Xpad GT Fiyatları
Infinix Xpad GT İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Infinix Xpad GT
×Infinix Xpad GT Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | InfinixInfinix Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Mayıs 21 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Haziran 04 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 350 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | |
| Boyutu | 13.0 inç, 494.7 cm2 (~88.7% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 2880 x 1840 piksel (~263 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 700 nits (peak) |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 3 |
| Özellikleri | Without Notch TÜV Certified Full Care Display TUB Rheinland Flicker-free Certified TUB Rheinland Low Blue Light Certified Refresh rate 144 Hz HDR10 DCI-P3 10 Bits panel 2.5D curved glass screen Stylus S-Pen Capacitive Multi-touch |
YAPI
| Renkler |
Stellar Gri |
| Boyutlar | 291.7 • 191.1 • 6.5 mm (11.48 • 7.52 • 0.26 in) |
| Ağırlık | 655 g (1.44 lb) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam 3), Alüminyum çerçeve, Alüminyum Arka |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | İvme ölçer |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | USB Type-C, OTG, accessory connector pins |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers (8 speakers), -20.7 LUFS (Excellent) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | No cellular connectivity |
| 2G Frekansları | N/A |
| 3G Frekansları | N/A |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Unspecified |
| Ağ Hızı |
Diğer
| SIM Kart Tipi | No |
| SIM Kart Girişi Sayısı | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | FM radio |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x2.84 GHz Cortex-X1 & 3x2.42 GHz Cortex-A78 & 4x1.80 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 5 nm |
| GPU | Adreno 660 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 14 |
| Play Store | No |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR5 |
| Depolama | 256 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
725.000
• Antutu v9
|
BATARYA
| Kapasite | 10000 mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 13 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra | AF |
| Resim Çözünürlüğü | 13 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | No |
| Ağır Çekim Video | Yes, 120 fps |
| Özellikler | LED Flaş |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 9 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.