Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Xpad 20 Pro
Infinix Xpad 20 Pro Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var Yüksek pil kapasitesi var
- Kulaklık girişi yok Suya dayanıklı değil
Infinix Xpad 20 Pro Fiyatları
Infinix Xpad 20 Pro İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Infinix Xpad 20 Pro
×Infinix Xpad 20 Pro Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Eylül 03 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Eylül 03 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 290 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 5:3 oran - 194 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 12.0 inç, 409.9 cm2 (~84.7% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1200 x 2000 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri |
YAPI
| Renkler |
Titanyum Gri Sis Mavisi |
| Boyutlar | 278.6 • 173.6 • 6.6 mm (10.97 • 6.83 • 0.26 in) |
| Ağırlık | 545 g (1.20 lb) |
| Malzeme | Cam Ön, Alüminyum çerçeve, Alüminyum Arka |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | İvme ölçer |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers with DTS (4 speakers) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Unspecified |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 1 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | FM radio |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Helio G100 Ultimate (6 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | 1000 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 15 |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 4 GB, 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
|
BATARYA
| Kapasite | 8000 mAh |
| Tip | |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra | AF |
| Resim Çözünürlüğü | 8 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | |
| Ağır Çekim Video | |
| Özellikler | LED Flaş, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 5 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Özellikler |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.