Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lava Blaze Amoled 2
Lava Blaze Amoled 2 ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Két sim támogatás Magas megapixel kamera Magas RAM kapacítás
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nem vízálló
Lava Blaze Amoled 2 Vélemények
Youtube vélemények
Lava Blaze Amoled 2
×Lava Blaze Amoled 2 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | LavaA Lava okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Augusztus 07 |
| Kiadás dátuma | 2025, Augusztus 16 |
| Ára | INR14,999 |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 395 ppi sűrűség |
| Méret | 6.67 hüvelyk, 107.4 cm2 (~86.5% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2400 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 800 nits (HBM) |
| Védelem | |
| Tulajdonságok |
Test
| Színek |
Midnight Black White Feather |
| Méretek | 163.2 • 76.1 • 7.6 mm (6.43 • 3.00 • 0.30 in) |
| Súly | 174 g (6.14 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP64 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Fingerprint (under display, optical), Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség, Iránytű |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 900 / 1800 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 7060 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | Android 15 |
| Play Store |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 6 GB |
| RAM Típus | LPDDR5 |
| Tárhely | 128 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (megosztott SIM kivágást használ) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5000 mAh |
| Típus | |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | (wide), AF |
| Kép Felbontás | 50 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | |
| Lassított Felvétel | |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Tulajdonság |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni