Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Motorola Moto G Stylus (2026)
Motorola Moto G Stylus (2026) ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség OIS támogatás NFC támogatás FM Radió támogatás
- Nincs Infravörös
Motorola Moto G Stylus (2026) Vélemények
Youtube vélemények
Motorola Moto G Stylus (2026)
×Motorola Moto G Stylus (2026) Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | MotorolaA Motorola okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2026, Április 07 |
| Kiadás dátuma | 2026, Április 16 |
| Ára | Körülbelül 500 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 444 ppi sűrűség |
| Méret | 6.7 hüvelyk, 108.4 cm2 (~89.3% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1220 x 2712 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 5000 nits peak brightness |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 3 |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, Refresh rate 120 Hz, Touch sampling rate 240 Hz, HDR10+, DCI-P3, 10 Bits panel, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 3, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
Test
| Színek |
PANTONE Coal Smoke PANTONE Lavender Mist |
| Méretek | 162.2 • 74.8 • 8.3 mm (6.39 • 2.94 • 0.33 in) |
| Súly | 192 g (6.77 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 3), silicone polymer (vegan Bőr) back, Műanyag Keret |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, légnyomásmérő, Magnetometer, Fingerprint, In-display fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | Yes |
| NFC | Yes |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 2.0 |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers (with Dolby Atmos), -20.8 LUFS (Excellent) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66, 71 |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + eSIM |
| A SIM-terület száma | 1 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, tri-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | Yes |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM6475-AB Snapdragon 6 Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 6 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 710 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | Android 16 |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 128 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (dedikált nyílás) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
550.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5200 mAh mAh |
| Típus | Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | 15W |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.32 MP |
| Szenzor | Sony LYT-700C |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 24mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, Macro mode, |
Második Kamera
| Felbontás | 13 MP |
| Szenzor | GalaxyCore GC13A2 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/3.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 16mm, 120° (ultrawide) |
| Extra | PDAF |
| Kép Felbontás | 50.32 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 240 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 32.33 MP |
| Szenzor | GalaxyCore GC32E1 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 0.7 µm |
| Szenzor Méret | 1/3.14" |
| Lencse | 22mm (wide) |
| Extra | HDR |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni