Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Motorola Moto G Stylus (2026)
Motorola Moto G Stylus (2026) Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var OIS desteği var NFC desteği var
- Kızılötesi yok
Motorola Moto G Stylus (2026) Fiyatları
Motorola Moto G Stylus (2026) İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Motorola Moto G Stylus (2026)
×Motorola Moto G Stylus (2026) Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | MotorolaMotorola Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2026, Nisan 07 |
| Çıkış Tarihi | 2026, Nisan 16 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 500 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 444 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.7 inç, 108.4 cm2 (~89.3% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1220 x 2712 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 5000 nits peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 3 |
| Özellikleri | Hole-punch Notch, Refresh rate 120 Hz, Touch sampling rate 240 Hz, HDR10+, DCI-P3, 10 Bits panel, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 3, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
YAPI
| Renkler |
PANTONE Coal Smoke PANTONE Lavanta Mist |
| Boyutlar | 162.2 • 74.8 • 8.3 mm (6.39 • 2.94 • 0.33 in) |
| Ağırlık | 192 g (6.77 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam 3), silicone polymer (vegan Deri) Arka, Plastik Çerçeve |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Barometre, Magnetometer, Parmak İzi, In-display Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0 |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers (with Dolby Atmos), -20.8 LUFS (Excellent) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66, 71 |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + eSIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 1 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, tri-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | Yes |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM6475-AB Snapdragon 6 Gen 3 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 6 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 710 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | Android 16 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 128 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
550.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5200 mAh mAh |
| Tip | Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | 15W |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.32 MP |
| Sensör | Sony LYT-700C |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.56" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 24mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, Macro mode, |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 13 MP |
| Sensör | GalaxyCore GC13A2 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/3.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 16mm, 120° (ultrawide) |
| Ekstra | PDAF |
| Resim Çözünürlüğü | 50.32 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 240 fps |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 32.33 MP |
| Sensör | GalaxyCore GC32E1 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 0.7 µm |
| Sensör Boyutu | 1/3.14" |
| Lens | 22mm (wide) |
| Ekstra | HDR |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Özellikler | Face unlock, Face detection |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.