Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Motorola Razr Fold
Motorola Razr Fold ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Magas megapixel kamera
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nincs Infravörös
Motorola Razr Fold Vélemények
Youtube vélemények
Motorola Razr Fold
×Motorola Razr Fold Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | MotorolaA Motorola okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2026, Január 07 |
| Kiadás dátuma | 2026, Április 18 |
| Ára | Körülbelül 2000 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | Foldable LTPO P-OLED |
| Képarány és PPI | 1.113:1 |
| Méret | 8.1 hüvelyk, 212.5 cm2 (~91.9% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 2232 x 2484 pixelek (~410 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 6200 nits peak local brightness, 6000 nits, 500 nits |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | UTG, LTPO, 120 Hz, 6200 nits peak local brightness, Cover display glass - Corning Gorilla Glass Ceramic 3, Cover display size - 6.56 in, Cover display type - pOLED, Cover display backplane - LTPO, Cover display resolution - 1080 x 2520 px, Cover display refresh rate - 165 Hz, Cover display peak local brightness - 6000 nits, Cover display typical brightness - 500 nits |
Test
| Színek |
Pantone Blackened Blue Pantone Lily White FIFA World Cup 26 Collection |
| Méretek | Unfolded: 160.1 • 144.5 • 4.7 mmFolded: 160.1 • 73.6 • 10.1 mm |
| Súly | 243 g (8.57 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP49 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Magnetometer, Fingerprint, In-display fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 3.2, Display Port 1.2 |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 48, 66, 71 |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + eSIM Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 dual-band, hotspot |
| Bluetooth | Yes |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8845 Snapdragon 8 Gen 5 (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2x3.8 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.32 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 384 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 16 |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 16 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 512 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
3.210.000
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 6000 mAh mAh |
| Típus | Si-Carbon Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | 50W |
| Vezeték nélküli fordított töltés | 5W |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.33 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.6 |
| Pixel Méret | 1.22µm |
| Szenzor Méret | 1/1.28" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 23mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
Második Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/1.95" |
| Optikai Zoom | 3x optical zoom |
| Lencse | 71mm (periscope telephoto) |
| Extra | dual-pixel PDAF, OIS |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.76" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 12mm, 122° (ultrawide) |
| Extra | Optical image stabilization |
| Kép Felbontás | 50.33 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 8K@30fps (Dolby Vision), 4K@30/60fps (Dolby Vision), 4K@120fps, 1080p@30/60/120/240fps, 10-bit HDR10+, gyro-EIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 240 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
164
Szelfi
169
Fotó
154
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 20 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 0.61 µm |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | 22mm (wide) |
| Extra | HDR |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 32 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | 22mm (wide) |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 4K, 1080p |
| Tulajdonság | HDR |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni