Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Motorola Razr Fold
Motorola Razr Fold Genel Özellikleri
- OIS desteği var NFC desteği var Çift sim desteği var Yüksek RAM kapasitesi
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil
Motorola Razr Fold Fiyatları
Motorola Razr Fold İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Motorola Razr Fold
×Motorola Razr Fold Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | MotorolaMotorola Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2026, Ocak 07 |
| Çıkış Tarihi | 2026, Nisan 18 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 2000 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | Foldable LTPO P-OLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 1.113:1 |
| Boyutu | 8.1 inç, 212.5 cm2 (~91.9% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 2232 x 2484 piksel (~410 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 6200 nits peak local brightness, 6000 nits, 500 nits |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | UTG, LTPO, 120 Hz, 6200 nits peak local brightness, Cover display glass - Corning Gorilla Glass Ceramic 3, Cover display size - 6.56 in, Cover display type - pOLED, Cover display backplane - LTPO, Cover display resolution - 1080 x 2520 px, Cover display refresh rate - 165 Hz, Cover display peak local brightness - 6000 nits, Cover display typical brightness - 500 nits |
YAPI
| Renkler |
Pantone Siyahened Mavi Pantone Zambak Beyazı FIFA World Cup 26 Collection |
| Boyutlar | Unfolded: 160.1 • 144.5 • 4.7 mmFolded: 160.1 • 73.6 • 10.1 mm |
| Ağırlık | 243 g (8.57 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP49 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Magnetometer, Parmak İzi, In-display Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 3.2, Display Port 1.2 |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 48, 66, 71 |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + eSIM Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 dual-band, hotspot |
| Bluetooth | Yes |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM8845 Snapdragon 8 Gen 5 (3 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x3.8 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.32 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 384 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 16 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 16 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 512 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
3.210.000
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 6000 mAh mAh |
| Tip | Si-Carbon Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | 50W |
| Kablosuz Ters Şarj | 5W |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.33 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.6 |
| Piksel Boyutu | 1.22µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.28" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 23mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | 0.8µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.95" |
| Optik Zoom | 3x optical zoom |
| Lens | 71mm (periscope telephoto) |
| Ekstra | dual-pixel PDAF, OIS |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | 0.64µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.76" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 12mm, 122° (ultrawide) |
| Ekstra | Optical image stabilization |
| Resim Çözünürlüğü | 50.33 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 8K@30fps (Dolby Vision), 4K@30/60fps (Dolby Vision), 4K@120fps, 1080p@30/60/120/240fps, 10-bit HDR10+, gyro-EIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 240 fps |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
164
Mobil
169
Fotoğraf
154
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 20 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | 0.61 µm |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | 22mm (wide) |
| Ekstra | HDR |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 32 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | 0.64µm |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | 22mm (wide) |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K, 1080p |
| Özellikler | HDR |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.