Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Sony Xperia Z3 Compact
Sony Xperia Z3 Compact ÁLTALÁNOS ADATAI
- Alacsony sar érték (EU) SD kártya terület elérhetőség NFC támogatás FM Radió támogatás
- Nincs Infravörös
Sony Xperia Z3 Compact Vélemények
Youtube vélemények
Sony Xperia Z3 Compact
×Sony Xperia Z3 Compact Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | SonyA Sony okostelefonjai > |
| Bejelentés | Szept 3, 2014 |
| Kiadás dátuma | 2014, Szeptember |
| Ára | Körülbelül 300 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 16:9 arány - 319 ppi sűrűség |
| Méret | 4.6 hüvelyk, 58.3 cm2 (~70.6% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 720 x 1280 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | |
| Védelem | Shatter proof üveg |
| Tulajdonságok | Triluminos display X-Reality Engine |
Test
| Színek |
Black White Green Orange |
| Méretek | 127.3 x 64.9 x 8.6 mm (5.01 x 2.56 x 0.34 in) |
| Súly | 129 gr (4.55 oz) |
| Anyaghasználat | Back: Üveg Keret: Fém |
| Tanúsítvány | IP65 IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség, Iránytű, légnyomásmérő |
| 3.5mm Jack | Yes |
| NFC | Yes |
| Infravörös | No |
| USB Típus | microUSB 2.0 (MHL TV-out), USB Host; magnetic connector |
| Hűtési Rendszer | |
| HDMI | Micro USB to HDMI MHL adapter |
| Hangszoró Hangosság (dB) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA - 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 - D5803 |
| 4G Sávok | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B7 (2600), B8 (900) |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| Hálózat sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE, aptX |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | Yes |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | 0.897 W/kg |
| Fej SAR (EU) | 0.687 W/kg |
| Test SAR (USA) | 1.12 W/kg |
| Fej SAR (USA) | 0.979 W/kg |
| D5803 - Fej SAR (EU): 0.862 W/kg - Test: 0.945 W/kg D5833 - Fej SAR (USA): 0.947 W/kg - Test: 1.098 W/kg |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm Snapdragon 801 8974-AC |
| CPU | Quad-core 2.5 GHz Krait 400 |
| Bitek | 32Bit |
| Magok | 4 |
| Gyártási technológia | 28 nm |
| GPU | Adreno 330 |
| GPU Magok | 4 |
| GPU frekvencia | 578 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 4.4.4 (KitKat), frissíthető: 6.0 (Marshmallow) |
| Play Store |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 2GB |
| RAM Típus | LPDDR3 |
| Tárhely | 16GB/32GB |
| SD Kártya nyílás | microSD, akár: 256 GB (dedikált nyílás) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
60k
• Antutu V6
|
| Geek Bench Score |
975
Single Score
2561
Multi Score
1394
Battery Score
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 2600 mAh |
| Típus | Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | 10 órák |
| Gyors Töltés | |
| Vezeték nélküli Töltés | |
| Vezeték nélküli fordított töltés |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | |
| Szenzor | Sony IMX220 Exmor RS |
| Aperture | f/2 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra |
| Kép Felbontás | 5248 x 3936 Pixelek, 20.66 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (Full) - (60 fps) |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 2.2 MP |
| Szenzor | Sony Exmor R |
| Aperture | f/2.8 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság |
Népszerű összehasonlítások
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia 5 II
Sony Xperia Z3 Compact vs Honor 8X
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia 10 II
Sony Xperia Z3 Compact vs Realme 7 Pro
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia 1 II
Sony Xperia Z3 Compact vs Oppo Reno4 Lite
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia 10
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia XZ2 Compact
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia X Compact












Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni