Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Sony Xperia Z3 Compact
Sony Xperia Z3 Compact Genel Özellikleri
- Düşük sar değeri (AB) var SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var NFC desteği var
- HD+ Ekranı Var Kızılötesi yok
Sony Xperia Z3 Compact Fiyatları
Sony Xperia Z3 Compact İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Sony Xperia Z3 Compact
×Sony Xperia Z3 Compact Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | SonySony Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | Eylül 3, 2014 |
| Çıkış Tarihi | 2014, Eylül |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 300 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 16:9 oran - 319 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 4.6 inç, 58.3 cm2 (~70.6% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 720 x 1280 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | |
| Koruma Teknolojisi | Shatter proof Cam |
| Özellikleri | Triluminos display X-Reality Engine |
YAPI
| Renkler |
Siyah Beyaz Yeşil Portakal |
| Boyutlar | 127.3 x 64.9 x 8.6 mm (5.01 x 2.56 x 0.34 in) |
| Ağırlık | 129 gr (4.55 oz) |
| Malzeme | Arka: Cam Çerçeve: Metal |
| Sertifika | IP65 IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık, Pusula, Barometre |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | microUSB 2.0 (MHL TV-out), USB Host; magnetic connector |
| Soğutma Sistemi | |
| HDMI | Micro USB to HDMI MHL adapter |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA - 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 - D5803 |
| 4G Frekansları | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B7 (2600), B8 (900) |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| Ağ Hızı | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE, aptX |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | Yes |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | 0.897 W/kg |
| Baş SAR (AB) | 0.687 W/kg |
| Vücut SAR (ABD) | 1.12 W/kg |
| Baş SAR (ABD) | 0.979 W/kg |
| D5803 - Baş SAR (AB): 0.862 W/kg - Vücut: 0.945 W/kg D5833 - Baş SAR (ABD): 0.947 W/kg - Vücut: 1.098 W/kg |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm Snapdragon 801 8974-AC |
| İşlemci | Quad-core 2.5 GHz Krait 400 |
| Bit | 32Bit |
| Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 28 nm |
| GPU | Adreno 330 |
| GPU Çekirdeği | 4 |
| GPU Frekansı | 578 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 4.4.4 (KitKat), yükseltilebilir: 6.0 (Marshmallow) |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 2GB |
| RAM Türü | LPDDR3 |
| Depolama | 16GB/32GB |
| SD Kart Girişi | microSD, kapasite: 256 GB (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
60k
• Antutu V6
|
| Geek Bench Skoru |
975
Tekli Skor
2561
Çoklu Skor
1394
Batarya Skoru
|
BATARYA
| Kapasite | 2600 mAh |
| Tip | Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | 10 saat |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kablosuz Ters Şarj |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | |
| Sensör | Sony IMX220 Exmor RS |
| Diyafram Açıklığı | f/2 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 5248 x 3936 piksel, 20.66 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (Full) - (60 fps) |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 2.2 MP |
| Sensör | Sony Exmor R |
| Diyafram Açıklığı | f/2.8 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler |
Popüler Karşılaştırmalar
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia 5 II
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia 10 II
Sony Xperia Z3 Compact vs Honor 8X
Sony Xperia Z3 Compact vs Realme 7 Pro
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia 1 II
Sony Xperia Z3 Compact vs Oppo Reno4 Lite
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia 10
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia XZ2 Compact
Sony Xperia Z3 Compact vs Sony Xperia X Compact












Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.