Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Note 50s
Infinix Note 50s ÁLTALÁNOS ADATAI
- Két sim támogatás Magas megapixel kamera Magas RAM kapacítás Magas akkumúlátor kapacítás
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nem vízálló
Infinix Note 50s Vélemények
Youtube vélemények
Infinix Note 50s
×Infinix Note 50s Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | InfinixA Infinix okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Április 18 |
| Kiadás dátuma | 2025, Április 24 |
| Ára | $562.96 / INR20,349 |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | |
| Méret | 6.78 hüvelyk, 109.9 cm2 (~89.8% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2436 pixelek (~393 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 1300 nits (peak) |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 5 |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch 2160 Hz PWM Refresh rate 144 Hz Always-On Display TÜV Rheinland Eye Comfort Certification DCI-P3 10 Bits panel Color LED Notifications Scratch resistant 2.5D curved glass screen Dual Edge display Corning Gorilla Glass 5 Capacitive Multi-touch Frameless |
Test
| Színek |
Marine Blue Titanium Grey Ruby Red |
| Méretek | 164.3 • 74.5 • 7.6 mm (6.47 • 2.93 • 0.30 in) |
| Súly | 180 g (6.35 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP64 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Fingerprint (under display, optical), Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség, Iránytű |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 7300 Ultimate (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| GPU Magok | 2 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | X OS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 128 GB, 256 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
685.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5500 mAh |
| Típus | Si-Carbon Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 64 MP |
| Szenzor | Sony IMX682 Exmor RS |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/1.73" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | (wide), PDAF |
Második Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra |
| Kép Felbontás | 64 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 120 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 13 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Tulajdonság |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni