Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Note 50s
Infinix Note 50s Genel Özellikleri
- Çift sim desteği var Yüksek RAM kapasitesi Yüksek çözünürlüklü kamerası var Yüksek pil kapasitesi var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok Suya dayanıklı değil
Infinix Note 50s Fiyatları
Infinix Note 50s İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Infinix Note 50s
×Infinix Note 50s Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | InfinixInfinix Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Nisan 18 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Nisan 24 |
| Çıkış Fiyatı | $562.96 / INR20,349 |
EKRAN
| Teknolojisi | AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | |
| Boyutu | 6.78 inç, 109.9 cm2 (~89.8% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 2436 piksel (~393 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 1300 nits (peak) |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 5 |
| Özellikleri | Hole-punch Notch 2160 Hz PWM Refresh rate 144 Hz Always-On Display TÜV Rheinland Eye Comfort Certification DCI-P3 10 Bits panel Color LED Notifications Scratch resistant 2.5D curved glass screen Dual Edge display Corning Gorilla Glass 5 Capacitive Multi-touch Frameless |
YAPI
| Renkler |
Deniz Mavisi Titanyum Gri Yakut Kırmızı |
| Boyutlar | 164.3 • 74.5 • 7.6 mm (6.47 • 2.93 • 0.30 in) |
| Ağırlık | 180 g (6.35 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP64 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Parmak İzi (Ekranın Altında, Optik), İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık, Pusula |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41 |
| 5G Frekansları | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 7300 Ultimate (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | X OS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
685.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5500 mAh |
| Tip | Si-Carbon Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 64 MP |
| Sensör | Sony IMX682 Exmor RS |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 0.8µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.73" |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide), PDAF |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 64 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 120 fps |
| Özellikler | Çift LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 13 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Özellikler |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.