Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Xpad 20
Infinix Xpad 20 ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség FM Radió támogatás Magas akkumúlátor kapacítás Többszörös színbeállítás
Infinix Xpad 20 Vélemények
Youtube vélemények
Infinix Xpad 20
×Infinix Xpad 20 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | InfinixA Infinix okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Máj 30 |
| Kiadás dátuma | 2025, Június |
| Ára |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 16:10 arány - 206 ppi sűrűség |
| Méret | 11.0 hüvelyk, 350.9 cm2 (~80.5% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1200 x 1920 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | |
| Védelem | |
| Tulajdonságok |
Test
| Színek |
Stellar Grey Forest Green Dreamy Purple Rising Red |
| Méretek | 257.7 • 169.2 • 7.9 mm (10.15 • 6.66 • 0.31 in) |
| Súly | 498 g (1.10 lb) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | |
| Szenzorok | Gyorsulásmérő |
| 3.5mm Jack | Yes |
| NFC | No |
| Infravörös | |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 1 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Rádió | FM radio |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Helio G88 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| GPU Magok | 2 Cores |
| GPU frekvencia | 1000 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 15 |
| Play Store |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 4 GB, 6 GB, 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 128 GB, 256 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (dedikált nyílás) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 7000 mAh |
| Típus | |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra |
| Kép Felbontás | 8 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | |
| Lassított Felvétel | |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 5 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | Yes |
| Tulajdonság |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni