Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus 15
OnePlus 15 ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Víz állóság
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio
OnePlus 15 Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus 15
×OnePlus 15 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Október 27 |
| Kiadás dátuma | 2025, Október 28 |
| Ára | $779.95 / €770.00 / £819.00 / INR77,999 |
KIJELZŐ
| Típus | LTPO AMOLED |
| Képarány és PPI | 19.5:9 arány - 450 ppi sűrűség |
| Méret | 6.78 hüvelyk, 112.4 cm2 (~90.8% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1272 x 2772 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 800 nits maximum brightness, 1800 nits global peak brightness |
| Védelem | Corning Gorilla üveg Victus 2, Mohs level 5 |
| Tulajdonságok | 2.5D curved glass screen, Corning Gorilla Glass, X3 luminescent materials, 1-120 Hz adaptive refresh rate, 165 Hz refresh rate for some scenes, 800 nits maximum brightness, 1800 nits global peak brightness, 100% DCI-P3, DC dimming, PWM dimming, HDR Vivid, HDR10+, Dolby Vision, ZReal, TUV Rheinland EyeSafe 5.0, TUV Rheinland Flicker-free Certified, TUV Rheinland Low Blue Light Certified |
Test
| Színek |
Infinite Black Ultra Violet Sand Storm |
| Méretek | 161.4 • 76.7 • 8.1 mm (6.35 • 3.02 • 0.32 in) |
| Súly | 211 g or 215 g (7.44 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg Victus 2), Alumínium keret, Üveg back (Gorilla Üveg 7i or Crystal Shield Üveg) or Üveg-fiber reinforced Műanyag Hátlap |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Fingerprint, In-display ultrasonic fingerprint sensor, X-axis linear motor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 3.2, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - International, HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 - China, HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - India |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66, 71 - International, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 - China, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 - India |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 13, 20, 25, 26, 28, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 71, 75, 77, 78 SA/NSA/Sub6 - International, 1, 3, 5, 7, 8, 20, 26, 28, 38, 40, 41, 48, 66, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 89 SA/NSA - China, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20, 26, 28, 38, 40, 41, 48, 66, 77 |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual or tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | 1.00 W/kg |
| Fej SAR (USA) | 1.17 W/kg |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 (829) |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 768 MHz |
| Operációs Rendszer | ColorOS 16 (Android 16) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB, 16 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB, 1024 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
4.027.702
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 7300 mAh mAh |
| Típus | Si-Carbon Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | 50W |
| Vezeték nélküli fordított töltés | 10W |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Sony IMX906 |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 24mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
Második Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Omnivision OV50D40 Light Hunter 400 |
| Aperture | f/2.8 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.76" |
| Optikai Zoom | 3.5x optical zoom |
| Lencse | 80mm (periscope telephoto) |
| Extra | Autofocus, Phase detection autofocus (PDAF) |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJN5 |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 0.61µm |
| Szenzor Méret | 1/2.88" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 16mm, 116° (ultrawide) |
| Extra | Autofocus, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Phase detection autofocus (PDAF) |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/240fps, Auto HDR, gyro-EIS, Dolby Vision, LUT |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 960 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 32.33 MP |
| Szenzor | Sony IMX709 |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.74" |
| Lencse | 21mm (wide) |
| Extra | HDR, panorama |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS, HDR |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection, Autofocus, HDR |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni