Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus 15
OnePlus 15 Genel Özellikleri
- OIS desteği var NFC desteği var Suya dayanıklı Çift sim desteği var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok
OnePlus 15 Fiyatları
OnePlus 15 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
OnePlus 15
×OnePlus 15 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OnePlusOnePlus Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ekim 27 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Ekim 28 |
| Çıkış Fiyatı | $779.95 / €770.00 / £819.00 / INR77,999 |
EKRAN
| Teknolojisi | LTPO AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 19.5:9 oran - 450 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.78 inç, 112.4 cm2 (~90.8% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1272 x 2772 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 800 nits maximum brightness, 1800 nits global peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam Victus 2, Mohs level 5 |
| Özellikleri | 2.5D curved glass screen, Corning Gorilla Glass, X3 luminescent materials, 1-120 Hz adaptive refresh rate, 165 Hz refresh rate for some scenes, 800 nits maximum brightness, 1800 nits global peak brightness, 100% DCI-P3, DC dimming, PWM dimming, HDR Vivid, HDR10+, Dolby Vision, ZReal, TUV Rheinland EyeSafe 5.0, TUV Rheinland Flicker-free Certified, TUV Rheinland Low Blue Light Certified |
YAPI
| Renkler |
Infinite Siyah Ultra Menekşe Kum Storm |
| Boyutlar | 161.4 • 76.7 • 8.1 mm (6.35 • 3.02 • 0.32 in) |
| Ağırlık | 211 g or 215 g (7.44 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam Victus 2), Alüminyum çerçeve, Cam Arka (Gorilla Cam 7i or Crystal Shield Cam) or Cam-fiber reinforced Plastik arka |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Parmak İzi, In-display ultrasonic Parmak İzi sensor, X-axis linear motor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 3.2, OTG |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - International, HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 - China, HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - India |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66, 71 - International, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 - China, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 - India |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 13, 20, 25, 26, 28, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 71, 75, 77, 78 SA/NSA/Sub6 - International, 1, 3, 5, 7, 8, 20, 26, 28, 38, 40, 41, 48, 66, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 89 SA/NSA - China, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20, 26, 28, 38, 40, 41, 48, 66, 77 |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual or tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | 1.00 W/kg |
| Baş SAR (ABD) | 1.17 W/kg |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 (829) |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 768 MHz |
| İşletim Sistemi | ColorOS 16 (Android 16) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 12 GB, 16 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB, 512 GB, 1024 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
4.027.702
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 7300 mAh mAh |
| Tip | Si-Carbon Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | 50W |
| Kablosuz Ters Şarj | 10W |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | Sony IMX906 |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.56" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 24mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | Omnivision OV50D40 Light Hunter 400 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.8 |
| Piksel Boyutu | 0.64µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.76" |
| Optik Zoom | 3.5x optical zoom |
| Lens | 80mm (periscope telephoto) |
| Ekstra | Autofocus, Phase detection autofocus (PDAF) |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | Samsung S5KJN5 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | 0.61µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.88" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 16mm, 116° (ultrawide) |
| Ekstra | Autofocus, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Phase detection autofocus (PDAF) |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/240fps, Auto HDR, gyro-EIS, Dolby Vision, LUT |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 960 fps |
| Özellikler | Laser focus, color spectrum sensor, LED Flaş, HDR, panorama, LUT preview |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 32.33 MP |
| Sensör | Sony IMX709 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | 0.64µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.74" |
| Lens | 21mm (wide) |
| Ekstra | HDR, panorama |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS, HDR |
| Özellikler | Face unlock, Face detection, Autofocus, HDR |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.