Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Pad Go 2
OnePlus Pad Go 2 ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Magas RAM kapacítás Magas akkumúlátor kapacítás USB-C típusú reverzibilis csatlakozó
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nincs Infravörös Nem vízálló
OnePlus Pad Go 2 Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus Pad Go 2
×OnePlus Pad Go 2 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, December 17 |
| Kiadás dátuma | 2025, December 24 |
| Ára | Körülbelül 350 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 1.414:1 |
| Méret | 12.1 hüvelyk, 445.3 cm2 (~86.8% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1980 x 2800 pixelek (~283 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 600 nits typical brightness, 900 nits global maximum brightness |
| Védelem | Mohs level 6 |
| Tulajdonságok | 2.5D curved glass screen, 120 Hz refresh rate, 600 nits typical brightness, 900 nits global maximum brightness, DC Dimming, DCI-P3, HDR10, TUV Rheinland Low Blue Light Certified (Hardware Solution) |
Test
| Színek |
Shadow Black Lavender Drift |
| Méretek | 266 • 192.8 • 6.8 mm (10.47 • 7.59 • 0.27 in) |
| Súly | 597 g or 599 g (1.32 lb) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső, Alumínium keret, Alumínium back |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Hall, Súly |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers (4 speakers), -22.1 LUFS (Excellent) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - cellular model only |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 2100 - cellular model only |
| 4G Sávok | LTE - cellular model only |
| 5G Sávok | SA/NSA/Sub6 - cellular model only |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Unspecified |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G - cellular model only |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Yes - cellular model only |
| A SIM-terület száma | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | No |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 7300 Ultra (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| GPU Magok | 2 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | OxygenOS 16 (Android 16) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 128 GB, 256 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (dedikált nyílás) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
711.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 10050 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 7.99 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra | Autofocus, Digital zoom, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode |
| Kép Felbontás | 7.99 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 120 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 7.99 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság | Face detection, Face unlock |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni