Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Pad 4
OnePlus Pad 4 ÁLTALÁNOS ADATAI
- Magas RAM kapacítás Magas akkumúlátor kapacítás USB-C típusú reverzibilis csatlakozó Volte támogatás
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nincs Infravörös
OnePlus Pad 4 Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus Pad 4
×OnePlus Pad 4 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2026, Április 24 |
| Kiadás dátuma | 2026, Április 30 |
| Ára | Körülbelül 600 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 1.413:1 |
| Méret | 13.2 hüvelyk, 530.0 cm2 (~87.2% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 2400 x 3392 pixelek (~315 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 700 nits typical brightness, 1000 nits HBM |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Without Notch, Refresh rate 144 Hz, Variable refresh rate VRR, HDR10+, DC dimming, 96% NTSC, Dolby Vision, Scratch resistant, 2.5D curved glass screen, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
Test
| Színek |
Dune Glow Sage Mist |
| Méretek | 289.7 • 209.8 • 5.9 mm (11.41 • 8.26 • 0.23 in) |
| Súly | 672 g (1.48 lb) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső, Alumínium keret, Alumínium back |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Geomagnetic, Hall, Súly, Color Hőmérséklet sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 3.2, OTG, accessory connector pins |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | No cellular connectivity |
| 2G Sávok | N/A |
| 3G Sávok | N/A |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Wi-Fi |
| Hálózat sebesség |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | No |
| A SIM-terület száma | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 (829) |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 768 MHz |
| Operációs Rendszer | OxygenOS 16 (Android 16) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB, 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
3.084.072
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 13380 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 12.98 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra | Autofocus, Digital zoom, Digital image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Phase detection autofocus (PDAF) |
| Kép Felbontás | 12.98 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30ps, gyro-EIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | No, 30 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 7.99 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság | Face detection, Face unlock |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni