Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Nord CE6 Lite
OnePlus Nord CE6 Lite ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség OIS támogatás Két sim támogatás Magas megapixel kamera
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nincs Infravörös Nem vízálló
OnePlus Nord CE6 Lite Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus Nord CE6 Lite
×OnePlus Nord CE6 Lite Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2026, Máj 07 |
| Kiadás dátuma | 2026, Máj 12 |
| Ára | Körülbelül 190 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 392 ppi sűrűség |
| Méret | 6.72 hüvelyk, 109.0 cm2 (~86.5% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2400 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 800 nits typical brightness, 1000 nits HBM |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, Refresh rate 144 Hz, DCI-P3, 10 Bits panel, Scratch resistant, 3D curved glass screen, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
Test
| Színek |
Hyper Black Vivid Mint |
| Méretek | 165.9 • 76 • 8.5 mm (6.53 • 2.99 • 0.33 in) |
| Súly | 208 g (7.34 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP64 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Pedometer, Fingerprint, Súly, Side-mounted fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 2.0 |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | MediaTek Dimensity 7400 (MT6878V/TZA) |
| CPU | Octa-core (4x2.6 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| GPU Magok | 2 Cores |
| GPU frekvencia | 1400 MHz |
| Operációs Rendszer | OxygenOS 16 (Android 16) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 6 GB, 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 128 GB, 256 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (megosztott SIM kivágást használ) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
848.473
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 7000 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Omnivision OV50D40 Light Hunter 400 |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 0.61µm |
| Szenzor Méret | 1/2.88" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 27mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 480 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 7.99 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Lencse | 25mm (wide) |
| Extra | Panorama |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face detection, Face unlock, Digital image stabilization |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni