Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Nord CE6 Lite
OnePlus Nord CE6 Lite Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut OIS desteği var Çift sim desteği var Yüksek RAM kapasitesi
- Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil Kızılötesi yok
OnePlus Nord CE6 Lite Fiyatları
OnePlus Nord CE6 Lite İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
OnePlus Nord CE6 Lite
×OnePlus Nord CE6 Lite Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OnePlusOnePlus Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2026, Mayıs 07 |
| Çıkış Tarihi | 2026, Mayıs 12 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 190 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 392 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.72 inç, 109.0 cm2 (~86.5% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 2400 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 800 nits typical brightness, 1000 nits HBM |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | Hole-punch Notch, Refresh rate 144 Hz, DCI-P3, 10 Bits panel, Scratch resistant, 3D curved glass screen, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
YAPI
| Renkler |
Hyper Siyah Vivid Nane |
| Boyutlar | 165.9 • 76 • 8.5 mm (6.53 • 2.99 • 0.33 in) |
| Ağırlık | 208 g (7.34 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP64 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Pedometer, Parmak İzi, Gravity, Side-mounted Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0 |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| 5G Frekansları | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | MediaTek Dimensity 7400 (MT6878V/TZA) |
| İşlemci | Octa-core (4x2.6 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | 1400 MHz |
| İşletim Sistemi | OxygenOS 16 (Android 16) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 6 GB, 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (yuva SIM ile paylaşılıyor) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
848.473
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 7000 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | Omnivision OV50D40 Light Hunter 400 |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 0.61µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.88" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 27mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 480 fps |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 7.99 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Lens | 25mm (wide) |
| Ekstra | Panorama |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Özellikler | Face detection, Face unlock, Digital image stabilization |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.